Samsung představuje nový obchod s aplikacemi GALAXY Apps

Nový obchod umožňuje zákazníkům snadný přístup a použití ověřených aplikací v zařízení Samsung GALAXY. Prostřednictvím tří základních sekcí se stává také platformou pro akce, slevy a exkluzivní aplikace pro uživatele z České republiky. (TZ)

Praha 14. července 2014 – Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., spouští Samsung GALAXY Apps − obchod, který nabízí stovky aplikací exkluzivně pro uživatele mobilních zařízení Samsung GALAXY. Oproti jeho předchůdci, Samsung Apps, nabízí nová podoba aplikace a hry, které umožní lepší přizpůsobení a využití všech možností mobilních zařízení Samsung, neboť se bude primárně orientovat na tituly, které byly vyvinuty s využitím mobilního Samsung SDK. Bude fungovat také jako platforma pro různé akce, slevy a rovněž pro lokální aplikace, které jsou nabízeny výhradně pro majitele zařízení Samsung GALAXY v České republice.

„Neustále se snažíme vytvářet pro naše zákazníky hodnoty tím, že poskytujeme rozličná řešení a služby spojené s inovativními zařízeními. Samsung GALAXY Apps je rozšířením této snahy, protože nabízí našim zákazníkům exkluzivní aplikace, které obohatí jejich zážitky,“ řekl WonPyo Hong, prezident Media Solution Center ve společnosti Samsung Electronics.

V Samsung GALAXY Apps naleznou uživatelé tři základní sekce: Oblíbené, Žebříček a Pro GALAXY.

  • Oblíbené – pomůže uživatelům snadno najít doporučované aplikace a propagační akce.

  • Žebříček – zobrazuje nejoblíbenější aplikace, které lze prohlížet podle oblíbenosti, data a ceny.

  • Pro GALAXY – obsahuje čtyři další sekce:

  • GALAXY Gifts, kde jsou prémiové aplikace od globálních i lokálních poskytovatelů výhradně pro zařízení řady GALAXY.

  • GALAXY Essentials sdružuje aplikace, které by majitelům zařízení GALAXY neměly chybět, jako například komunikátor ChatON, dálkové ovládání WatchON nebo třeba POLARIS Office 5 pro editaci dokumentů.

  • Apps for Professionals je domovem podnikově zaměřených aplikací a dalších služeb, které plně využívají funkce zařízení GALAXY. Aplikace jsou zde přehledně členěné dle zaměření oboru zájmu (vzdělávání, byznys, umění apod.).

  • GALAXY Specials umožňuje uživatelům stahovat aplikace speciálně vytvořené pomocí Samsung SDK. Uživatelé si zde mohou stáhnout například aplikace vytvořené pro práci se stylusem S Pen nebo aplikace pro sdílení obsahu pomocí služby Samsung Chord.

Samsung GALAXY Apps bude k dispozici pro více než 130 milionů uživatelů ve 161 zemích po celém světě. Pro více informací navštivte:

http://apps.samsung.com/earth/main/getMain.as?COUNTRY_CODE=CZE

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd., je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 286 000 lidí v 80 zemích světa s ročním obratem 216,7 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.