Aletenky.cz nyní nabízí lety i od globálního vyhledavače letenek Skyscanner

Brno, 20. října 2014 – Server Aletenky.cz zahájil úzkou spolupráci se společností Skyscanner, předním světovým nezávislým vyhledavačem letenek. Nové partnerství přináší serveru Aletenky.cz možnost nabídnout svým zákazníkům daleko rozsáhlejší nabídku letenek lokálních prodejců na všech trzích, včetně aerolinek, které doposud na webu nebyly nabízeny. Zákazníci tak mohou okamžitě porovnávat miliony letů od více než tisíce leteckých společností po celém světě. (TZ)

“Díky partnerství se Skyscannerem a integraci jejich API jsme nyní schopni našim návštěvníkům nabídnout nejkomplexnější srovnání letenek zdarma v České republice. Kromě všech nízkonákladových letů a jejich kombinací totiž umíme také porovnat všechny dostupné možnosti rezervace, což může cestovatelům přinést značné finanční úspory,” uvedla Petra Vaškových, marketingová ředitelka serveru Aletenky.cz.

Širší nabídka letenek se netýká pouze rozšíření počtu nabízených destinací, ale zejména počtu prodejců, kteří jednotlivé lety nabízí. Návštěvníci serveru tak mají možnost porovnat si větší počet nabídek a vybrat si tu nejlevnější. Příkladem může být srovnání cen letenek aerolinky British Airways nabízené různými prodejci pro prodloužený listopadový víkend v Londýně. Ze srovnání uvedeném níže lze vyčíst, že návštěvníci serveru Aletenky.cz mohou díky tomuto srovnání ušetřit více než 1000 korun.

screen_letenky_londyn.png

 

detail_letenky_londyn.png

 Informace o webu Aletenky.cz

Server Aletenky.cz je inovativní vyhledávač letenek, který uživatelům pomáhá díky svému intuitivnímu a vizuálnímu rozhraní najít letenky rychle a jednoduše. Server vyhledává mezi více než sto tisíci trasami a přináší výsledky nejen klasických leteckých společností, ale také všech oblíbených nízkonákladových aerolinek, včetně společností Ryanair, easyJet či Wizz Air. Část letenek je možné rezervovat přímo na webu.

Server Aletenky.cz spadá do skupiny letenkových webů, které vlastní brněnský start-up SkyPicker.com. Kromě serveru je možné letenky vyhledávat a rezervovat také v aplikacích Aletenky pro iOS a Android.