Kreslete si v novém Skype pro Windows Phone

Praha, 24. října 2014 – Skype pro Windows Phone představuje další skvělou novinku. Vůbec poprvé budete moci ve svém mobilním Skype kreslit. Buďte kreativní a přidávejte vtipné kresbičky do odesílaných fotek nebo vyznačte barevně cestu na mapě a usnadněte tak orientaci přátelům. Nová verze Skype 2.24 je dostupná pro operační systémy Windows Phone 8.1 a 8. a stáhnout si ji můžete již nyní Windows PhoneStore. (TZ)

Co dalšího přináší nová verze Skype 2.24 pro Windows Phone?

Kreslete
Stiskněte v chatu ikonu „+“ a vyberte funkci „kreslení“. Pak můžete nejen kreslit vlastní obrázky, ale také upravovat již nafocené fotografie nebo vyznačovat trasy a body na mapách Bing.

Jednoduše se přihlašujte

Pro úsporu vašeho času přináší Skype 2.24 na Windows Phone 8.1 možnost přihlášení také pomocí Microsoft účtu. Nezapomeňte jen propojit váš Skype a Microsoft účet, abyste mohli čerpat veškeré výhody synchronizace.

HD kvalita

Pokud má váš přístroj HD displej, Skype se vám nyní bude zobrazovat v nejvyšší kvalitě.

Pro více informací kontaktujte:

Roman Pacvoň, PR manager, AirsideCommunication, mob.: +420 605 817 787, e-mail: roman@airside.cz

nebo

Veronika Gorylová, PR konzultant, AirsideCommunication, mob.: +420 737 637 719, e-mail: veronika@airside.cz

O Skype

Skype je softwarová společnost, založená v roce 2003, která se během necelých deseti let své existence stala jedním ze světových lídrů v oblastí komunikačního softwaru. Jejím cílem je bourat hranice v komunikaci napříč celým světem. Nabízí zdarma služby messagingu, video přenosů a hlasových hovorů a to zcela zdarma. V roce 2011 se stal Skype divizí společnosti Microsoft. Skype je možné stáhnout zdarma do počítačů, mobilů a tabletů bezplatně nawww.skype.com.

Pro novinky o produktu  Skype navštivte Blog: http://blogs.skype.com, 
Twitter: twitter.com/skype, nebo Facebook: www.facebook.com/skype.