Nová ÚschovnaPlus – snadné posílání dat pro náročné uživatele

Úschovna spustila novou službu pro posílání dat nazvanou ÚschovnaPlus. Uživatel získá přehlednou historii odeslaných a přijatých zásilek, pohodlných 50 GB prostoru pro trvalé uložení svých zásilek a možnost rychle, snadno a levně posílat velká data. Předplatné služby ÚschovnaPlus je jen 79 Kč na tři měsíce. (TZ)

„Službu ÚschovnaPlus využijí především lidé, kteří posílají přes internet opakovaně stejná data. Místo zdlouhavého nahrávání na web prostě přepošlou dříve nahranou zásilku,“ říká manažer Úschovny Jan Raab. Služba se bude hodit i lidem, kteří posílají velká data často. „V rámci předplatného je možné posílat libovolné množství velkých zásilek. Maximální velikost zásilky je nastavena na 50 GB,“ říká Jan Raab.

ÚschovnaPlus je navržena tak, aby co nejvíce usnadnila každodenní posílání dat. Všechny odeslané i přijaté zásilky se uživatelům zobrazí v přehledné historii. „Zásilky v historii zůstanou po celou dobu jejich platnosti. Uživatel si však může vybrané zásilky uložit trvale,“ vysvětluje Jan Raab. Každý uživatel má na trvalé uložení zásilek k dispozici 50 GB prostoru. Uživatel bude mít díky přehledné historii pod kontrolou, co kdy komu poslal.

A pokud bude potřebovat, může už dříve odeslanou zásilku poslat znovu. Ušetří díky tomu čas nutný k nahrání dat na server. Při posílání velkých datových balíků může být časová úspora značná.

ÚschovnaPlus je přívětivá i pro příjemce zásilek. Počet stažení zásilky je u dat poslaných přes ÚschovnuPlus neomezený. Samozřejmostí je možnost zásilku sdílet na sociálních sítích.

„Službu ÚschovnaPlus je možné si předplatit na tři měsíce za 79 Kč, roční předplatné stojí 259 Kč,“ dodává Jan Raab. V ÚschovněPlus nejsou žádné reklamy, uživatel si může grafické prostředí ÚschovnyPlus upravit a nahrát si do svého účtu například logo své firmy.

Ti, kdo placenou službu ÚschovnaPlus nevyužijí, mohou i nadále posílat data přes klasickou Úschovnu. Přes tu lze poslat zdarma až 7 GB dat, za poplatek 40 Kč je možné poslat až 50 GB dat.