Nový Skype 2.25 a Qik Flick pro Windows Phone

Praha 5. prosince 2014 – Skype představil další aktualizaci pro uživatele operačních systémů Windows Phone. V novém Skype 2.25, který je již nyní ke stažení na Windows Phone Store, se uživatelé mohou těšit na rychlejší chat, přehlednější zobrazení skupin a kontaktů nebo na nové a větší emotikony, díky kterým se budou moci naplno vyjádřit i beze slov. (TZ)

Celý seznam novinek a úprav ve verzi Skype 2.25 pro Windows Phone:

  • Větší emotikony pro lepší vyjádření všech pocitů a nálad
  • Snadné smazání jednotlivých zpráv nebo celých konverzací
  • Rychlejší otevírání zpráv bez načítání
  • Aktualizace skupin na všech zařízeních a možnost vytvořit si seznam oblíbených kontaktů

Kromě nové verze Skype 2.25 je nyní pro uživatele operačního systému Windows Phone k dispozici i aktualizace aplikace Skype Qik, díky které mohou nově využívat Qik Flick, neboli krátké video zprávy předem nahrané pro rychlou a stručnou odpověď.

Skype i nadále pracuje na neustálém zdokonalování svého produktu, a to i na základě nápadů a komentářů svých uživatelů. V případě jakýchkoli návrhů na vylepšení funkce aplikace Skype mohou uživatelé využít například blog Skype Community, Twitter nebo Facebook společnosti Skype.

O Skype

Skype je softwarová společnost, založená v roce 2003, která se během necelých deseti let své existence stala jedním ze světových lídrů v oblastí komunikačního softwaru. Jejím cílem je bourat hranice v komunikaci napříč celým světem. Nabízí zdarma služby messagingu, video přenosů a hlasových hovorů a to zcela zdarma. V roce 2011 se stal Skype divizí společnosti Microsoft. Skype je možné stáhnout zdarma do počítačů, mobilů a tabletů bezplatně nawww.skype.com.

Pro novinky o produktu  Skype navštivte Blog: http://blogs.skype.com, 
Twitter: twitter.com/skype, nebo Facebook: www.facebook.com/skype.