Nadnárodní technologická společnost Avaya posiluje díky svému novému platinovému partnerovi svoji pozici na českém trhu

Praha, 11. prosince 2014, Soitron s.r.o., významný systémový integrátor IT infrastruktury a expertní dodavatel řešení kontaktních center získal, jako jeden ze dvou nejproduktivnějších partnerů v ČR, nejvyšší možné ocenění Avaya Platinum partner. (TZ)

Toto ocenění je udělováno pouze ověřeným partnerům, kteří v českém regionu dosahují špičkové technologické úrovně, expertního vzdělání svých zaměstnanců, nadstandardních obchodních výsledků a vysoké kvality poskytovaných služeb. Soitron se na českém trhu pohybuje již několik let mezi předními partnery společnosti Avaya, globálního lídra na poli komunikačních technologií a netají se ambicemi na zvýšení tržního podílu, rozšíření portfolia služeb v oblasti přenosu hlasu, videa a budování kontaktních center.

„Platinové partnerství je pro nás důležitým potvrzením kvality práce našich zaměstnanců a plně koresponduje s firemní filosofií dodávat zákazníkům řešení nejvyšší možné technologické úrovně s notnou dávkou originálního přístupu k celému projektu – ve smyslu vyhovění individuálním požadavkům a finančním možnostem zákazníka“ komentuje úspěch na poli partnerské spolupráce, obchodní ředitel Soitron, Jiří Dinter.

Společnost Soitron dodává jako Avaya Platinum Partner řešení ze všech oblastí portfolia Avaya – kontaktních center, jednotných komunikací i videokonferenčních řešení zákazníkům ze všech vertikál trhu.  Ocenění potvrdilo kvalitu projektů a implementací, díky kterým společnost Soitron zlepšuje u svých zákazníků firemní komunikační nástroje, podporuje jejich mobilitu a komfort při práci z terénu. Mezi referenční zákazníky využívající technologie Avaya patří Raiffeisenbank a.s., PPL CZ s.r.o., Dalkia ČR a mnoho dalších.

„ Soitron patří mezi naše nejvýznamnější obchodní partnery s neustále se zvětšující základnou kvalitních implementovaných projektů u zákazníků. Celý tým zaměstnanců vnímám jako špičkové odborníky na oblast sjednocené komunikace, kteří udávají směr a dokážou do reálné praxe uvést v život nové trendy ze zahraničí“ dodává generální ředitel Avaya pro CEE region, Dušan Lehotský.

O společnosti

SOITRON s.r.o. je součástí evropské společnosti SOITRON Group SE, která dlouhodobě působí na evropském trhu jako systémový integrátor v oblastech IT Infrastructure, Unified Communications, Customer Interaction, Content Management a Security. Už více jak 20 let pomáhá v technickém rozvoji významným společnostem, v České republice například Raiffeisenbank, Kraft Foods ČR, Vodafone, RWE, Olympus Czech Group a PPL CZ. SOITRON je lídrem v zavádění unikátních technologií a inovativních řešení. Svědčí o tom ocenění jako IT firma roku 2010, Cisco Best Partner of the Year 2012, nebo zařazení mezi „Velkou pětku“ podle Deloitte Technology Fast 50 (2011). V mezinárodní skupině SOITRON Group SE pracuje více jak 600 odborníků, kteří tvoří profesionální týmy v České republice, na Slovensku, v Rumunsku, Turecku a Bulharsku.

Avaya je přední celosvětový poskytovatel řešení pro obchodní spolupráci a komunikaci příští generace. Různě velkým společnostem po celém světě nabízí řešení pro jednotnou komunikaci, video spolupráci v reálném čase, kontaktní centrum, networking řešení a související služby.

Společnost Avaya pomáhá svým zákazníkům poskytovat lidem ty správné informace ve správný čas a ve správném kontextu, umožňuje obchodním uživatelům zlepšovat svou efektivitu a rychle reagovat na velmi důležité obchodní příležitosti. Jelikož jsou naše řešení založená na otevřených standardech, zákaznicí si mohou vybrat, co jim nejlépe vyhovuje. Máte-li zájem o více informací, navštivte www.avaya.com.