OneNote, OneDrive a Skype budou předinstalovanou součástí Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge

Praha 31. března 2015 – Microsoft a Samsung rozšiřují své partnerství, aby zajistily lepší dostupnost mobilních služeb a aplikací společnosti Microsoft zákazníkům Samsungu. Mezi řadu novinek bude patřit například i předinstalace OneNote, OneDrive a Skype do mobilních telefonů Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge. Navíc pak přibude v první polovině 2015 předinstalace Microsoft Word, PowerPoint, OneDrive, OneNote a Skype do vybraných Samsung Android tabletů. (TZ)

OneNote, OneDrive a Skype se stane předinstalovanou součástí nových mobilů Galaxy 6 a Galaxy 6 edge a vybraných tabletů. Oba modely budou dostupné také se 100 GB volného cloud úložiště Microsoft OneDrive, s možností využití na dva roky.

Firmy, které si zakoupí zařízení přes nákupní síť Samsung business-to-business, budou mít přístup ke třem verzím Office 365 – Business, Business Premium a Enterprise – spolu s bezpečnostním KNOX řešením Samsungu. Balíček bude obsahovat také instalační služby od společnosti Samsung.

Microsoft Office 365 poskytuje firmám přístup ke známých aplikacím Office, včetně e-mailu, kalendáře, videokonferencí a dokumentů. Vše je přizpůsobené  bezproblémovému přístupu napříč libovolnými zařízeními, které jsou připojeny  k internetu – od počítačů přes chytré telefony až po tablety. Samsung KNOX poskytuje zákazníkům možnost snadno přepínat na jejich zařízení mezi osobními a firemními profily a zároveň dbá na jejich zabezpečení.

O Skype

Skype je softwarová společnost, založená v roce 2003, která se během necelých deseti let své existence stala jedním ze světových lídrů v oblastí komunikačního softwaru. Jejím cílem je bourat hranice v komunikaci napříč celým světem. Nabízí zdarma služby messagingu, video přenosů a hlasových hovorů a to zcela zdarma. V roce 2011 se stal Skype divizí společnosti Microsoft. Skype je možné stáhnout zdarma do počítačů, mobilů a tabletů bezplatně na www.skype.com.

Pro novinky o produktu  Skype navštivte Blog: http://blogs.skype.com, 
Twitter: twitter.com/skype, nebo Facebook: www.facebook.com/skype.