Acer H257HU: Obraz bez hranic

Praha, 16. dubna 2015 – Společnost Acer představila nový 25″ monitor H257HU, který se může pochlubit bezrámovým designem a rozlišením WQHD neboli 2K. Spojuje tak stylový vzhled s funkcionalitou. (TZ)

Monitor H257HU doplňuje futuristická kruhová základna z kartáčovaného kovu. Ta je navíc opatřena lesklou stříbrnou linkou, díky které jsou její okraje hladší a hebké na dotek. Hliníkový přední kryt a středový rám je mimořádně tenký, což společně s čistým černým zadním lesklým krytem dotváří luxusní vzhled monitoru. Navíc je zde design Zero Frame a technologie IPS, což přináší zvětšení zobrazované oblasti, ničím nerušený zážitek při použití více monitorů současně, širší pozorovací úhly a okouzllující barevné podání. Rozlišení WQHD (2 560 × 1 440 px), kontrastní poměr 100 000 000:1 a rychlá odezva 4 ms umožňuje uživatelům vychutnat si to nejplynulejší zobrazení rychlých akčních filmů a her.

Tento monitor nabízí díky technologii TrueHarmony a prostorovému zvuku DTS™ špičkový zvuk. Acer TrueHarmony přináší výraznější basy, minimální zkreslení a prostorový zvuk; jeho přizpůsobitelný ekvalizér optimalizuje vyvážení frekvencí tak, aby bylo zajištěno živé podání filmů, hudba s větší hloubkou a poutavější hraní her. Funkce DTS™ v kombinaci s kvalitními reproduktory umístěnými na zadní straně monitoru vytváří úžasné zvukové podání.

Monitor H257HU je vybaven rozhraním HDMI 2.0, které značně navyšuje propustnost dat až na 18 Gb/s a přidává klíčová vylepšení odpovídající náročnějším požadavkům pro lepší zážitek ze sledování videa i poslechu hudby. Další možností připojení je přes port DVI a DisplayPort 1.2.

Navíc se může monitor H257HU pochlubit souborem technologií EyeProtect, které pomáhají snižovat namáhání očí a poskytují komfortnější zážitek ze sledování obrazu.

  • Technologie Flicker-less, která pomáhá eliminovat blikání obrazovky a filtr modrého světla omezující vystavení očí modrému světlu, které může při dlouhodobém působení vést k poškození zraku.
  • Technologie Low Dimming, která umožňuje uživatelům přizpůsobit obraz prostředí se špatnými světelnými podmínkami snížením jeho jasu na pouhých 15 % oproti 30 % u jiných monitorů.
  • Technologie ComfyView snižuje míru odlesků způsobených externími zdroji světla.

Dostupnost

Monitor H257HU je v zemích EMEA k prodeji za cenu od 10 990 Kč / 399€ s DPH.

V červenci bude řada monitorů H7 obohacena o 27″ model H277HU za cenu 13 790 Kč / 499€ s DPH.

O společnosti Acer

Společnost Acer, která se zabývá hardwarem, softwarem a službami, byla založena již v roce 1976. Zaměřuje se na výzkum, návrh, marketing, prodej a podporu inovativních produktů, které zlepšují každodenní život lidí. Mezi nabízené produkty společnosti Acer patří počítače, monitory, projektory, servery, tablety, chytré telefony a nositelná elektronika. Společnost Acer také vyvíjí cloudová řešení, která dodává společně s internet věcmi. Zaměstnává 7 000 lidí, je čtvrtou největší firmou na světě vyrábějící počítače (IDC 2014) a v roce 2014 dosáhly její tržby 10,39 miliardy amerických dolarů. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.