15. ročník konference ALTRON Data Centre & Business World

Tradiční odborná konference ALTRON Data Centre & Business World se koná 26. – 27. května v Praze. Letos jsou na programu aktuální zajímavá témata a novinky z oblasti plánování, výstavby, provozu a správy datových center a ICT služeb pro firemní zákazníky. (TZ)

Budoucnost datových center

Návštěvníci konference budou mít příležitost vyslechnout si a diskutovat nad řadou přednášek o trendech v rozvoji moderních datových center, jejich efektivní správě i možnostech úspor, plynoucích z optimalizace provozu a nasazení nových technologií. Budou představena také témata bezpečnosti v ICT v návaznosti na IT služby, které se staví nad technologickou infrastrukturou. Příkladem může být cloud computing nebo virtualizační nástroje a aplikace, které dnes významně přispívají k účinnému využití IT zdrojů.

„Odborná konference, kterou pořádáme již patnáctý rok, přináší ucelený pohled na český i mezinárodní trh datových center a IT služeb. I letos budou mít účastníci možnost načerpat informace o řadě novinek
a inovací v této oblasti. Představíme například nový nástroj pro komplexní správu infrastruktury datového centra, řešení mikro datového centra nebo významnou referenci ve spolupráci se společností Seznam.cz,“ uvádí Jiří Krátký, generální ředitel skupiny Altron.

Konference je připravována ve spolupráci s předními technologickými a servisními partnery, kteří se podílí na jejím obsahu. Patří mezi ně například Schneider Electric, ABB, AVNET v zastoupení značek IBM, HP a EMC, firma Arrow se zastoupením VMware a Juniper, společnost Stulz a řada dalších. Odbornou záštitu nad konferencí převzala ICT Unie.

Více informací o konferenci, program a registrace jsou k dispozici v portálu konference.

O skupině Altron

Společnost Altron působí na českém trhu od roku 1991. Původní portfolio zaměřené na prodej a servis záložních zdrojů bylo v průběhu doby postupně rozšiřováno spolu s expanzí společnosti na další evropské i mimoevropské trhy a v současnosti má společnost ucelenou nabídku služeb a řešení v oblasti infrastruktury datových center včetně mobilních DC, mikrodatových center, konzultačních služeb a komplexní správy datových center. Díky více než 340 instalacím datových center s rozlohou přes 50 000 m2 ve dvaceti zemích světa a profesionálnímu týmu 250 kvalifikovaných a plně certifikovaných profesionálů je Altron ,člen skupiny Altron Group, spolehlivým partnerem firemních zákazníků od telekomunikací, přes výrobu a služby až po instituce veřejné správy.

Altron Business Solutions poskytuje zákazníkům Altron Group profesionální ICT řešení a služby jako jsou systémová integrace,  cloudová řešení, firemní mobilita, vývoj aplikací na zakázku, implementaci a provoz podnikového softwaru a byznys aplikací.

Altron je také aktivní v rámci společenské odpovědnosti a je držitelem řady standardů a certifikací jako je ISO 14001:2004, ISO 20000: 2005, ISO 27001:2005, ISO 18001:2007 a ISO 9001:2008. Společnost je členem organizací The Green Grid , U. S. Green Building Council a Uptime Institute Accredited Tier Designer a Specialist.

Více informací o nabídce služeb a řešení na www.altron.net.