Arrow akceleruje rozvoj hybridních cloudů zapojením do programu Microsoft Cloud Solution Provider Program

2.5.2016 CENTENNIAL – Společnost Arrow oznámila, že se zapojila do programu Microsoft Cloud Solution Provider Program, jehož cílem je posílit vztahy se zákazníky a rozšířit obchodní příležitosti v oblasti cloudu. (TZ)

Společnost Arrow bude s využitím své celosvětové sítě resellerů s přidanou hodnotou (VAR) a poskytovatelů řízených služeb (MSP) prodávat licence cloudové platformy Microsoft Azure a dále Office 365, Enterprise Mobility Suite a Dynamics CRM Online, a to ve Spojených státech a v Evropě. Prodej cloudových produktů Microsoftu zvýší společnost Arrow prostřednictvím služeb s přidanou hodnotou včetně integrace řešení různých výrobců, implementační podpory, nástrojů pro vyhodnocení přechodu na cloud, a také účtovacích služeb a služeb poprodejní podpory. Vzhledem ke svým rozsáhlým distribučním vztahům v segmentu podnikových datových center, kde se využívá cloudová platforma ArrowSphere, má společnost Arrow výhodnou pozici k prosazování a podpoře cloudových řešení.

„Služby s přidanou hodnotou společnosti Arrow umožní našim resellerům zvýšit prodej řešení hybridního cloudu u jejich zákazníků ze segmentu velkých podniků. Jsme potěšeni, že můžeme prostřednictvím programu Microsoft Cloud Solution Provider Program nabídnout partnerům rozšíření portfolia cloudových služeb,“ řekl  Steve Robinson, vicepresident společnosti Arrow pro celosvětový cloudový obchod. „Jako partner zapojený do programu Microsoft Cloud Solution Provider Program bude společnost Arrow schopna poskytovat řadu cloudových řešení Microsoftu prostřednictvím své partnerské distribuční komunity.“

„Naším cílem je uspokojovat rostoucí poptávku po cloudových řešeních, a proto vítáme možnost rozšířit možnosti poskytovatelů cloudu v rámci programu Microsoft Cloud Solution Provider Program,“ uvedl Phil Sorgen, vicepresident, Worldwide Partner Group, ze společnosti Microsoft. „Zapojením do programu Microsoft Cloud Solution Provider Program získají partneři hlubší vztahy se zákazníky a rozšíří obchodní příležitosti v oblasti cloudu.“

Arrow pomáhá předním technologickým dodavatelům a jejich partnerům akcelerovat růst, zvyšovat profitabilitu a připravovat se na budoucnost v podmínkách rychle se měnícího IT trhu. Poskytovatelé Arrow cloudu spoléhají, že jim nabídneme nové příležitosti, rozšíříme dosah jejich působnosti a zjednodušíme jejich procesy. Pro více informací o globálních cloudových řešeních Arrow navštivte http://ecs.arrow.com/cloud_services/.

O společnosti Arrow

Arrow Electronics je celosvětovým dodavatelem produktů, služeb a řešení pro průmyslové a komerční uživatele elektronických komponent a podnikových výpočetních řešení. Společnost Arrow působí jako distribuční partner pro více než 100 tisíc výrobců OEM, smluvních výrobců a komerčních zákazníků, a to prostřednictvím celosvětové sítě více než 460 poboček v 85 zemích.