Dmitrij Dudnik se stal partnerem v LCG New Media

Senior Online Specialista Dmitrij Dudnik se stal partnerem v digitální agentuře LCG New Media. Nově je jako technický ředitel zodpovědný za technické řešení kampaní pro klienty. (TZ)

„Za poslední půlrok jsme vyrostli obratově o více jak 200 procent. Z toho vyplývají logické kroky, jako například rozšiřování kompetencí a zodpovědností jednotlivých dlouhodobějších členů týmu. Dimitrij je klíčový článek naší společnosti a je zodpovědný za technická řešení všech kampaní, tak i vývoje webů pro klienty,“ vysvětlil Vojtěch Lambert, ředitel LCG New Media.

LCG New Media se zaměřuje spíše na větší a dlouhodobější spolupráci s jednotlivými klienty, kterou upřednostňuje před navyšováním počtu klientů. LCG věří v celkovou orientaci na kvalitu služeb, která plyne z úzké spolupráce s jednotlivými firmami a možností komunikace přímo s klíčovými lidmi LCG. „Naši klienti se tak nesetkávají s obchoďáky, ale přímo se mnou nebo Dmitrijem,“ říká Vojtěch Lambert.

Dmitrij Dudnik v LCG New Media působí téměř tři roky a specializuje především na web development, SEO a online kampaně. Má za sebou práci v digitální agentuře Actum, do LCG New Media přišel z agentury Ogilvy&Mather. Pracoval tak na projektech jako například Vodafone, ČMSS, Direct pojišťovnu, České Radiokomunikace nebo Air Bank.

LCG New Media má za poslední dobu za sebou práci například pro Bubbleology, Omega Pharma, BTL, Beehive, Beskydy-Valašsko, Tourespana, ERV pojišťovna, VW Wachal, Ferring Pharmaceuticals a další firmy.

O LCG NEW MEDIA:

Jsme digitální divizí poradenské společnosti LCG-360°Consulting. Pro naše klienty řídíme kampaně na území České republiky, Evropy a Ruska. Zaměřujeme se na vytváření strategií fungování značek a společností v online prostředí. Navrhujeme unikátní ekosystémy pro společnosti na míru ať už prodejní nebo v rámci reputation managementu. Specializujeme se na propojování akvizičních kanálů a budování značky skrze sociální sítě. Propojujeme online a offline strategie pro dosažení maximálních výsledků. Jsme také držiteli certifikace a zároveň i Partnerem Google. Máme za sebou desítky úspěšných kampaní jak pro středně velké podniky, tak i nadnárodní společnosti. Pracovali jsme nebo pracujeme pro klienty z těchto odvětví: zdravotnictví, farmacie, cestovní agentury, energetika, pojišťovnictví, automobilový průmysl a servis, internetové portály a eshopy, koupelnová studia, zábavní průmysl, pohostinství, výrobní sektor, elektronika a elektrotechnika, FMCG a další. Více info na www.lcgnewmedia.cz/.