Společnost AV MEDIA vyhrála v soutěži Czech Event Awards v kategorii Dodavatel roku

Společnost AV MEDIA, leader na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice, byla vyhlášena finálním vítězem soutěže Czech Event Awards v kategorii Technický dodavatel roku. Porota z řad nezávislých odborníků, zadavatelů eventů, ale také ze zástupců event-marketingových agentur a dodavatelů ocenila AV MEDIA zejména za konkrétní akce, které společnost technicky zajišťovala v kalendářním roce 2015. (TZ)

Kromě prvního místa v kategorii Technologický dodavatel roku získaly ocenění i projekty, na kterých se společnost AV MEDIA podílela. V kategorii B2C Eventy – Guerilla marketing zvítězil projekt s názvem Undercover Games 2 realizovaný pro značku Jägermeister. Pro sérii těchto eventů společnost zajišťovala veškeré AV technologie a zároveň se podílela na návrhu a designu celé akce. Cílem série párty navržených v konspiračním stylu bylo zachovat přítomnost značky Jägermeister v rámci specifické subkultury, ale zároveň oslovit i široké publikum. To se povedlo velmi inovačním způsobem prostřednictvím náznaků s využitím aplikace Snapchat. Za své velmi netradiční provedení získal projekt i Speciální cenu pro nekonvenční event.

„Rok 2015 byl pro nás rekordně úspěšný. Máme za sebou celou řadu skvělých realizací mezinárodních rozměrů, získaná ocenění v prestižních soutěžích, zajímavé reference a v neposlední řadě nadšené zákazníky, pro které to všechno děláme,“ uvedla Petra Vegnerová, marketingová manažerka pronájmového segmentu. AV MEDIA ročně realizuje více než 2000 eventů, mnoho z nich i v zahraničí.

Druhé místo v kategorii B2C Eventy – Konference a kongresy obhájila jedna z nejlepších retailových networkingových platforem v EU – Retail Summit, jejímž posláním je iniciovat inspirativní vystoupení českých a zahraničních podnikatelů, manažerů a expertů a diskuzi o možnostech a podmínkách podnikání na středoevropském trhu. Pro tuto akci zajišťovala AV MEDIA veškeré audiovizuální technologie a za tento projekt dokonce získala letos v březnu 1. místo v mezinárodní soutěži  InAVation Awards v kategorii Live Event.

O soutěži Czech Event Awards

Czech Event Awards (CEA) je národní soutěž o nejlepší počiny v oblasti event marketingu, jejímž cílem je ocenit mimořádné eventové projekty, nadstandardní služby dodavatelů a výjimečné osobnosti, a přispět tak ke zvýšení významu event marketingu v České republice. Pořadatelem a vyhlašovatelem letošního, již druhého ročníku soutěže byl Event Marketing Association Czech Republic, o.s. ve spolupráci se společností Event&promotion s.r.o.

O společnosti AV MEDIA, a. s.

Společnost AV MEDIA byla založena v roce 1992 a v současnosti je leaderem na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice. Do roku 2000 se firma soustředila především na integrace audiovizuálních řešení, postupem času však rozšiřovala své portfolio. Aktuálně nabízí audiovizuální řešení pro školy, vysoké školy, kulturní instituce, firmy, veřejnou správu, hotely a domácnosti. Zároveň nabízí i pronájem a obsluhu špičkové audiovizuální techniky pro širokou škálu různorodých akcí – od firemních školení přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po venkovní projekci na budovy. V roce 2014 uspěla v mezinárodní soutěži European Best Event Awards a umístila se na druhém místě v kategorii Sportovní událost roku 2014 s projektem Olympijský park Soči – Letná 2014. V roce 2015 zvítězila s tímto projektem v kategorii Live event v soutěži InAVation Awards, kde se každý rok probojuje do finálových kol.