Zavezu.cz – s novou komunitní doručovací aplikací přepravíte vše od nábytku až po knihy

Praha, 18. července 2016 – Nabídka praktických mobilních aplikací se opět rozšířila o další český počin – komunitní doručovací aplikaci Zavezu.cz. Určena je všem, kteří potřebují zavézt předměty různých velikostí, od nábytku až po drobnosti v podobě klíčů, peněženky či třeba knihy. „Aplikace je vhodnou alternativou k již zavedeným službám, výhodou je především možnost stanovit cenu přepravy podle svých představ, ale také třeba to, že cestu zásilky můžete po celou dobu sledovat online,“ uvádí tiskový mluvčí Zavezu.cz, Jakub Koutek. Zavezu.cz je prozatím dostupná pro operační systém Android. Od září se objeví i na iOS. (TZ)

Zavezu.cz poslouží uživatelům chytrých telefonů například při stěhování nebo ve chvíli, kdy si doma zapomněli brýle či peněženku a potřebují je rychle přepravit. Výhodou aplikace oproti známým doručovacím službám je možnost určit cenu přepravy a také skutečnost, že uživatel nemusí čekat nikde ve frontě. „Používání aplikace je velmi snadné. Po instalaci aplikace a registraci stačí již jen zadat poptávku po přepravě – uvést typ přepravovaného produktu, datum, odkud a kam se předmět bude přepravovat a také navrhovanou cenu za dopravu. Následně uživatel zvolí jednoho z ověřených převozníků, ať už podle ceny, hodnocení či sympatií,“ doplňuje Koutek. Ten, kdo poptávku po přepravě zadal, pak má možnost celou cestu zásilky sledovat online. Platba za přepravu zásilky se uskuteční až po úspěšném doručení.

Pro převozníky (řidiče) představuje Zavezu.cz možnost jak si přivydělat a snížit tak náklady na dopravu. Každý z tzv. převozníků prochází pečlivým ověřovacím procesem. Kromě ověřování převozníků myslí Zavezu.cz na bezpečnost také speciálními kódy, které sděluje poptávající řidiči jak při vyzvednutí zásilky, tak při jejím dodání a zásilka se tak nemůže dostat do špatných rukou.

Zavezu.cz je sice novou aplikací, v testovacím provozu ji ale již vyzkoušely společnosti jako iBod či Harley-Davidson Praha pro přepravu balíků.

Zavezu.cz

Zavezu.cz je doručovací komunitní aplikace, jež vychází vstříc všem, kteří potřebují zavézt předměty různých rozměrů. Poté, co si uživatel aplikaci stáhne do chytrého telefonu (iOS či Android) a zaregistruje se, stačí jen zadat, jaký typ předmětu je třeba přepravit, odkud a kam, kdy a za jakou cenu. Následně si zavadatel poptávky vybere z nabídek ověřených převozníků, ať už podle ceny, hodnocení či třeba sympatií. Samotnou přepravu zásilky pak může po celou dobu sledovat a platí až po jejím úspěšném převzetí. Zavezu.cz pak nabízí výhody také převozníkům – ti si na svých cestách mohou přivydělat závozem věcí zcela podle svých možností.