eSkills for Jobs a codecamp.cz partnery Monsteru

Společnost Monster Career CZ, odborník na vyhledávání pracovních nabídek v informačních technologiích, má dva nové partnery. Prvním z nich je kampaň eSkills for Jobs, motivující mladé lidi ke studiu informačních technologií. Druhým jsou intenzivní kurzy v programování codecamp.cz. (TZ)

2016-07-27 14_25_59-Práce, volná místa, nabídky práce v ČR a v zahraničí _ Monster.cz

Cílem prvního partnerství je oboustranná propagace na sociálních sítích. Monster vyhledává pracovní nabídky zejména v IT odvětvích. Chce proto veřejnost informovat o možnosti otestovat se, jak na tom se znalostí IT jsou, aby si případně mohli hledat práci v tomto oboru.

„Hlavním cílem iniciativy eSkills for Jobs je pomoci motivovat mladé lidi, především žáky a studenty základních, středních a vysokých škol pro studium a profesní uplatnění v oblasti informačních a komunikačních technologií. Dále je naší snahou podnítit zájem veřejnosti o zvyšování úrovně IT dovedností v každodenním i profesním životě. Test si proto může zkusit každý bez ohledu na věk či profesi,“ vysvětluje Petr Kubačka, ředitel Monster Career CZ.

Monster a jeho blog zaměřený na IT odborníky helloworld.cz se staly mediálními  partnery intenzivních kurzů v programování codecamp.cz. Helloworld.cz bude aktivity Codecamp podporovat v rámci svých obsahových aktivit a Monster bude zvyšovat povědomí o svých službách u IT odborníků na Codecampu.

O Monster

Jeff Taylor, zakladatel společnosti Monster, hned na úsvitu dějin internetu nabídl lidem hledajícím práci možnost, jak si ji přes internet najít. Monster se stal pětistou čtyřicátou pátou registrovanou .com doménou a je vůbec prvním veřejným vyhledávačem práce na internetu.

V současné době tento portál nabízí miliony pracovních pozic po celém světě a  je světovou jedničkou na trhu práce. Má lokální zastoupení na klíčových trzích v Severní a Jižní Americe, Evropě, Asii a Austrálii a vedle hledání a nabízení pracovních pozic poskytuje klientům i personalizované poradenství. Pro zaměstnavatele nabízí Monster prostřednictvím online služeb velmi efektivní zacílení rozličných cílových skupin uživatelů.

V lednu 2009 vstoupila společnost Monster přímo na český trh, zároveň se spuštěním nového portálu ve 24 zemích celého světa. Od roku 2009 tak čeští uchazeči o práci získali přístup i k pracovním pozicím z celého světa. V Česku Monster působí již od roku 1999, původně jako provozovatel portálu Jobpilot.cz.  V čele české pobočky Monster Career CZ stojí Petr Kubačka.