Bose SoundSport Pulse Wireless – sluchátka pro sport s vynikajícím zvukem a měřením pulsu

Bose představuje nová bezdrátová sluchátka, která jsou určena pro sport. Kromě vynikajícího zvuku a odolného provedení poskytují také ve spojení s chytrým telefonem možnost kontrolovat srdeční aktivitu a podle ní optimalizovat intenzitu cvičení. (TZ)

Praha, 7. září 2016 – Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro ČR i Slovensko, představuje bezdrátová sluchátka SoundSport Pulse Wireless, která jsou určena především pro sportovní aktivity. Kromě pověstné kvality zvuku Bose nabízejí možnost přesného měření a tepu. Získané údaje o srdeční aktivitě dále přebírají a detailně vyhodnocují populární specializované aplikace pro smartpony, jako například Nike+, Runtastic, Mapmyrun nebo Runkeeper.

V poslední době se jedním z nejžádanějších artiklů aktivně sportujících lidí staly fitness náramky. Důvod je jednoduchý – lidé při sportu chtějí kontrolovat své výkony, mít přehled o spálených kaloriích a optimalizovat rychlost či intenzitu cvičení tak, aby udrželi své tělo v optimální tepové frekvenci pro aerobní aktivity. To vše umožní nyní také bezdrátová sluchátka Bose SoundSport Pulse.

Podobně, jako již představená sluchátka Bose SoundSport Wireless, mají speciální zamykací mechanismus StayHere+ tips, díky kterému drží výborně v uších i při aktivním pohybu. Navíc jsou pohodlná, takže vám nebudou při sportu překážet a budete je moci mít na uších celé hodiny. K tomu přispívá i to, že jsou vyrobena ze speciálně odlehčeného materiálu s obsahem uhlíkových vláken. Měkké silikonové špunty, které jsou v balení ve třech různých velikostech, dokonale utěsní uši, takže se budete moci plně soustředit na poslech hudby, která vás bude motivovat k lepším sportovním výkonům. Membrány reproduktorů jsou hydrofobní a zajišťují tak dokonalou odolnost proti vodě i potu. I když poběžíte maraton v dešti, sluchátka zůstanou stále plně funkční. Díky preciznímu provedení poskytují velmi dlouhou životnost i při extrémním zatížení.

„Konečně jsem přesedlal na bezdrát a ten pocit, kdy za mnou nic nevlaje, je úplně jiný. Mám za sebou prvních 120 km a těším se na další. Při běhu se člověk musí soustředit jenom na své tělo, nesmí řešit technické věci. Osobně mám sluchátka Bose vyzkoušená a používám je. Věřím jim jak z hlediska zvuku, tak i provedení pro sport,“ říká český moderátor, herec, bavič, zpěvák a sportovec Dalibor Gondík.

Propojitelnost se dvěma zařízeními najednou

Přenos zvuku z telefonu probíhá přes rozhraní BlueTooth. Pro případ, kdy používáte pro poslech hudby namísto telefonu jiný MP3 přehrávač, umožňují sluchátka propojení se dvěma zařízeními najednou. Reálně tak můžete poslouchat hudbu z jednoho BlueTooth přístroje a zároveň být připraveni přijmout hovor z telefonu. Pro tyto účely jsou sluchátka vybavena také vestavěným mikrofonem. Pro snadné připojení a rozšířené možnosti ovládání sluchátek je k dispozici volně stažitelná aplikace Bose Connect.

Největším bonusem je vynikající zvuk

Bose je soukromou společností, která se specializuje na jedinečná řešení v oblasti audiotechniky a je celosvětová známa tím, že své zisky investuje zpět do vývoje. To se projevuje již řadu desetiletí výjimečnými produkty, které si získávají neustále nové příznivce. I u těchto sluchátek typu špunty platí, že klíčovou vlastností je kvalitní reprodukce. Abyste poznali, o čem je řeč, musíte produkty Bose slyšet.

Nechte se vyhecovat    

S vhodně vybranou hudbou dosáhnete lepších sportovních výsledků a dokážete překonávat své vlastní rekordy. Sluchátka SoundSport Pulse vám pomocí vestavěného čidla, které měří tep, pomohou navíc kontrolovat vaši srdeční aktivitu. Uši poskytují pro měření tepu ideální podmínky, a získané údaje jsou díky tomu velmi přesné.

„Odezva našich zákazníků na první uvedená sportovní sluchátka SoundSport Wireless je mimořádně pozitivní. Inženýři Bose dokázali dostat z kategorie bezdrátových špuntů po zvukové stránce maximum. SoundSport Pulse posouvá hranice ještě dále a nabízí navíc žádané možnosti sledování srdeční aktivity. Bose si vstupem do kategorie sportovních sluchátek získává nové příznivce a SoundSport Pulse Wireless tuto popularitu opět posunou dále,“ říká David Hilpert, produktový manager Bose společnosti BaSys.

Bose SoundSport Pulse budou na první pohled k rozeznání díky svému červenému provedení. K dispozici budou na konci září tohoto roku prostřednictvím výhradního distributora, společnosti BaSys. Sluchátka bude možné také fyzicky vidět v showroomu BaSys v komplexu Sykora Home v pražských Vysočanech a u vybraných prodejců.

O společnosti Bose:

Společnost Bose založil v roce 1964 profesor elektrotechniky na Massachusetts Institute of Technology, pan Amar G. Bose. Již první reproduktor Bose přinesl převratný způsob řešení a revoluci v zážitku z reprodukované hudby. Až do dnešní doby je společnost řízena jejími původními principy, kterými jsou především investice do dlouhodobého výzkumu s cílem vývoje nových technologických řešení, které přinesou reálný přínos zákazníkům. Kromě audiotechniky vyvíjí a vyrábí Bose také zařízení pro několik dalších průmyslových odvětví. S produkty a patentovanými technologiemi Bose se setkáváme v domácnosti, autě, na cestách i na veřejných prostranstvích.

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.