“Deník s vámi” poprvé zamířil do Ostravy

Významní zástupci zejména z podnikatelské sféry z Moravskoslezského regionu přijali pozvání Deníku na setkání s novým hejtmanem. První setkání se uskutečnilo včera v Ostravě s hejtmanem Moravskoslezského kraje Ivo Vondrákem. Hlavním tématem první akce pod hlavičkou „Deník s vámi“ byl nový směr kraje – chytrý region. (TZ)

Posláním této série povolebních debat ve všech krajích České republiky je představení nových hejtmanů a vedení krajů, kteří účastníky setkání a prostřednictvím Deníku i následně čtenáře, seznámí s jejich plány na následující období.

„Jednou z rolí Deníku, jako klíčového média v našich regionech, je aby zprostředkoval občanům plány nových hejtmanů,“ uvedl Roman Gallo, ředitel redakcí Deníků.

„Setkání s hejtmanem v Ostravě bylo pilotní akcí nového eventového oddělení Deníku – Deník s Vámi, kterou jsme zahájili úspěšně naši činnost a budeme v setkáních pokračovat i v dalších regionech,“ uvedla Jana Švecová, vedoucí oddělení eventů vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA.

Další setkání s hejtmanem proběhne zítra 30. listopadu v Liberci.

 

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je druhé největší české vydavatelství s tržním podílem 17 % trhu. Je součástí investiční skupiny Penta Investments, do které patří i největší slovenské vydavatelství News & Media Holding. VLTAVA LABE MEDIA vydává Deník, nejčtenější zpravodajský deník v České republice a lifestylové tituly Glanc, Story, Gurmet, Kondice, National Geographic, dvouměsíčník Kreativ Praktická žena, tradiční tituly Týdeník Květy, Vlasta, Překvapení, Magazín Šíp a měsíčník Dům a zahrada. VLTAVA LABE MEDIA vydává největší počet televizních časopisů TV magazín, TV star, TV mini, TV expres, TV sport a Křížovkářský TV magazín. Součástí portfolia jsou onlinové tituly www.denik.cz, www.dotyk.cz, www.kafe.cz a www.cars.cz.