Expert International expanduje na Slovensko

Mezinárodní kooperace Expert International oznamuje své další rozšíření na evropském trhu. Se začátkem roku zamířila na Slovensko, kde mezi sebe přijala tamní významnou prodejní síť s elektrospotřebiči NAY. (TZ)

Společnost NAY je na slovenském trhu nejsilnějším hráčem mezi prodejci elektroniky a domácích spotřebičů s aktuálně 36 specializovanými obchody, ročním obratem 180 milionů eur a přibližně s 1000 zaměstnanci. Řetězec NAY je na Slovensku také velmi úspěšný se svým věrnostním programem, kdy zákaznickou kartu v současnosti využívá kolem 860 000 lidí.

„Takových výsledků je možné dosáhnout jen díky mimořádným kvalitám. Zahájení spolupráce je proto pro nás velkým potěšením, řetězec NAY bude dalším z top partnerů v naší skupině,“ uvedl Dieter Mathys, generální ředitel Expert International.

Novinka přináší pro kooperaci Expert International navíc další výhody i mimo Slovensko. Společnost NAY vlastní v České republice řetězec Electro World, který se rovněž stává členem mezinárodní kooperace. Pro Expert International jde o další posílení pozice na trhu, kde již má svého zástupce, společnost Expert Elektro.

O Expert International

Mezinárodní kooperace je významným sdružením v oblasti prodeje spotřební elektroniky a dalšího elektra zboží s více než 3500 specializovanými prodejnami v těchto dvaceti zemích: Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Švýcarsko, Slovensko, Jižní Afrika a Španělsko. Společnost Expert International byla založena v roce 1967 a má centrálu ve Švýcarsku. Během uplynulých padesáti let se rozvinul Expert International v silnou mezinárodní značku se stále rostoucími prodeji.

Další informace o Expert International jsou na www.expert.org