AMI Digital spolupracuje s ČEZ BASKETBALL NYMBURK

Agentura AMI Digital zaměřující se především na online komunikaci zahájila spolupráci s historicky nejúspěšnějším českým basketbalovým klubem ČEZ BASKETBALL NYMBURK.  AMI Digital bude zajišťovat komplexní podporu v oblasti online, PR a marketingové komunikace. (TZ)

„Stejně tak, jako si přejeme být nejlepší na poli sportovním, tak chceme pracovat i s těmi největšími odborníky z oblasti marketingu,“ uvádí generální manažer Rudolf Šimeček z ČEZ BASKETBALL NYMBURK a dodává: „Oblast komunikace chceme nyní velmi posílit a věříme, že je spolupráce s AMI Digital cestou, jak toho dosáhnout.“

„Sport a profesionální komunikace sportovních subjektů jsou oblasti, které nás dlouhodobě zajímají a kde vidíme velký potenciál. Proto jsme rádi, že můžeme spolupracovat s klubem, který je nejen v českém basketbalu absolutní špičkou,“ uvedl k uzavření nové spolupráce ředitel AMI Digital Vladan Crha.

AMI Digital zajišťuje přípravu marketingových a komunikačních strategií zaměřených na sociální sítě, tvorbu kreativních vizuálních konceptů a přípravu grafických návrhů pro print i online. Nedílnou součástí jsou konzultace a poradenství zaměřené na oblast PR a podpora v oblasti marketingu a obchodu.

ČEZ BASKETBALL NYMBURK je nejúspěšnější basketbalový klub, který v posledních letech úspěšně reprezentuje český basketbal i na evropské scéně, kdy se kromě pohárů zúčastnil i prestižních zahraničních lig. Letos již po sedmnácté vstoupil do nejvyšší české soutěže a na mezinárodní scéně aktuálně velmi úspěšně bojuje ve FIBA Basketball Champions League.