Petr Koubek se stal kreativním ředitelem v LCG New Media

Digitální fullservisová agentura LCG New Media v reakci na rozšíření klientského portfolia personálně posiluje svůj tým. Pozici Creative Director obsazuje Petr Koubek, který bude mít na starosti především koncepty a idea making pro klienty. V rámci firmy se pak Daniela Suchanová posunuje na pozici Senior Community Manager, kde bude zodpovídat za obsah kampaní na sociálních sítích a povede tým Community managerů. (TZ)

„Vzhledem k tomu, že pro velkou část portfolia našich klientů děláme strategie a kampaně na sociálních sítích, bylo obsazení pozice kreativního ředitele logickým vyústěním rozvoje agentury. Petr bude důležitým článkem v přípravě kreativních nápadů a směřování kampaní klientů. Daniela působí v agentuře už tři roky, proto se teď posunuje na seniorní pozici a povede tým community managerů,“ vysvětlil Vojtěch Lambert, ředitel LCG New Media.

Petr Koubek načerpal zkušenosti s reklamou na sociálních sítích hlavně v digitálních agenturách Motion Media a Etnetera Motion. Působil také jako editor a redaktor v České televizi, novinářské zkušenosti má i z MF Dnes a Českého rozhlasu. Kromě toho zodpovídá za program pravidelné přehlídky krátkých filmů iShorts a píše scénáře – např. pro pořady Naše tradice a Národní klenoty vysílané na ČT, nebo pro krátký film Lesapán nominovaný na Českého lva v kategorii studentských filmů.

LCG New Media pracuje pro 6 značek Omega Pharma, Bubbleology ČR, SK a HU, Galerii Harfa, youtuberský festival U-Fest, BTL, Beehive, VW Wachal, Inventi a další firmy. V referencích má společnosti jako Česká spořitelna, ASUS, Tour Espana, ERV pojišťovna, ERGO, Ferring nebo například České energetické centrum.

O LCG NEW MEDIA

Jsme digitální divizí poradenské společnosti LCG-360°Consulting. Pro naše klienty řídíme kampaně na území České republiky, Evropy a Ruska. Zaměřujeme se na vytváření strategií fungování značek a společností v online prostředí. Navrhujeme unikátní ekosystémy pro společnosti na míru ať už prodejní nebo v rámci reputation managementu. Specializujeme se na propojování akvizičních kanálů a budování značky skrze sociální sítě. Propojujeme online a offline strategie pro dosažení maximálních výsledků. Jsme také držiteli certifikace a zároveň i Partnerem Google. Máme za sebou desítky úspěšných kampaní jak pro středně velké podniky, tak i nadnárodní společnosti. Pracovali jsme nebo pracujeme pro klienty z těchto odvětví: zdravotnictví, farmacie, cestovní agentury, energetika, pojišťovnictví, automobilový průmysl a servis, internetové portály a eshopy, koupelnová studia, zábavní průmysl, pohostinství, výrobní sektor, elektronika a elektrotechnika, FMCG a další. Více info na www.lcgnewmedia.cz/.

 

Reklamy