SteelSeries rozšiřuje kompatibilitu headsetu Arctis 3 o Nintendo SwitchTM

Chicago 9. 3. 2017 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, rozšiřuje plnou kompatibilitu headsetu SteelSeries Arctis 3 o Nintendo SwitchTM. Uživatelé této konzolové novinky tak budou moct získat v podání SteelSeries Arctis 3 stejně kvalitní reprodukci a nadčasový design, na které jsou zvyklí u ostatních zařízení. (TZ)

„SteelSeries Arctis 3 je ideální headset pro hraní na jakémkoli místě. To perfektně koresponduje s Nintendo SwitchTM,“ říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a doplňuje: „Headset je osazen nejlepšími audio měniči na trhu, exkluzivní nastavitelnou a odnímatelnou čelenkou podobnou té na lyžařských brýlích a pohodlnými náušníky s AirWave tkaniny inspirované materiály používanými profesionálními atlety.“

Kompatibilita s Nintendo SwitchTM tak doplňuje již stávající platformy PC, Mac, Xbox, PlayStation, VR a mobilní zařízení.

SteelSeries Arctis 3 je k dispozici na webu www.SteelSeries.com za cenu 99,99 euro včetně dopravy. Do prodejní sítě v Evropě dorazí z důvodu zvýšeného zájmu na americkém kontinentu se zpožděním v průběhu jara letošního roku.

O SteelSeries

SteelSeries je renomovanou značkou na trhu s herními periferiemi. Její snahou je v co největší míře vycházet vstříc potřebám hráčů a vyvíjet tak stále nové, vysoce kvalitní a inovativní produkty. SteelSeries také podporuje růst kompetitivního hraní a elektronického sportu prostřednictvím sponzoringu profesionálních týmů a herní komunity. Vášeň pro to být nejlepší dělá ze společnosti SteelSeries jednu z nejvíce respektovaných a uznávaných značek na světě, která se zásadně zasazuje o růst a vývoj herního průmyslu. SteelSeries najdete na sociálních sítích facebook.com/steelseries, Twitter @SteelSeries nebo na webu SteelSeries.com.