Novinka Mi Box 3 se na Xiaomimobile.cz rozprodala za dva dny. Další vlna začne zítra.

Praha 12. prosince 2017 – Jedním z nejžádanějších produktů Xiaomi je nová verze chytrého multimediálního centra pro televize Mi Box 3. Oproti předchozím typům dokáže pouštět video až ve 4k kvalitě. Na e-shopu Xiaomimobile.cz stojí 2 389 korun. Další vlna prodejů začne ve středu 13. prosince.

xiaomi-mi-box-3-globalni-verze.jpg

Jednatel společnosti Lion mobile, která provozuje e-shop Xiaomimobile.cz Jiří Opletal k prodejům Mi Boxu říká: „Je to jeden z našich nejprodávanějších produktů. Zatím se každá dodávka Mi Boxu 3 rozprodala do dvou dnů.”

4k rozlišení a až a 60 snímků za sekundu v HDR režimu umí Mi Box 3 přehrávat díky lepšímu čtyřjádrovému 2.0 GHz procesoru. Obraz tak působí mnohem realističtěji než dříve.

Mi Box 3 pozvedá starší typy televizí na úroveň těch nejmodernějších multimediálních center. Operační systém Android 6.0 umožňuje do Mi Boxu 3 stahovat z internetu další aplikace anebo propojit televizi se smartphonem a videa si pouštět rovnou z něj. Reaguje taky na hlasové příkazy. Stačí vyslovit třeba název filmu a Mi Box 3 ho pomůže vyhledat. Mi Box 3 má minimalistický design a s rozměrem 10 cm x 10 cm zapadne do každého interiéru.

Xiaomi Mi Box 3

Platforma CPU Cortex A53 (4 jádra, 2 GHz)
GPU Mali-450
OS Android 6.0 v Anglickém jazyce
Paměť RAM 2 GB
Pevná 8 GB
Konektivita HDMI, USB, AV, Bluetooth, WiFi (2,4 i 5 GHz)
Formáty videa 4K x 2K,H.264,H.265,VP9 Profile-2

O Lion Mobile

Lion Mobile je ryze českou firmou zaměřenou na prodej a distribuci chytrých čínských telefonů ve středoevropském regionu. Je oficiálním distributorem značek Yi technology – startupu od Xiaomi, Telefony nabízené touto společností na evropském trhu prošly náročným testovacím procesem a mohou se tak pochlubit certifikáty CE. Firemní tým se skládá ze zkušených odborníků, kteří se čínským smartphonům věnují již několik let. Lion Mobile byl na českém trhu prvním distributorem, který nabídl čínské telefony Xiaomi. Firma této značce zajišťuje plnou servisní péči. Společnost Lion Mobile provozuje servery xiaomimobile.cz a yistyle.cz