Martin Klimeš personálním ředitelem Promoteri.eu

Praha 13. prosince 2017 – Role ředitele lidských zdrojů agentury Promoteri.eu se ujal Martin Klimeš (44 let). Na nově vzniklém postu je zodpovědný za řízení HR procesů, vedení týmu HR a jeho agendy.

Martin Klimeš se personalistice na různých pozicích věnuje již více jak 15 let. V tomto rychle se měnícím dynamickém prostředí dosáhl v posledních letech úspěchů v několika zavedených společnostech, stejně jako u start-upových firem, kde nastavoval strategická řízení a zaváděl HR procesy. Má také bohaté zkušenosti s personálním marketingem.

V agentuře Promoteri.eu čeká Martina restrukturalizace HR týmu a vybudování efektivního náborového oddělení, které bude splňovat nároky dnešní doby a mladých uchazečů. Zaměří se také na zavedení pokročilých druhů školení a implementuje stabilizační procesy. Na svém postu je zodpovědný za vedení, řízení a školení zaměstnanců, týmů, metodiku, coaching, on-boarding, náborové procesy, nastavování a řízení dokumentace, zavádění systémů a za regionální finanční výsledky a rentability projektů.

„Jsme silný hráč na poli dodavatelů prověřených lidských zdrojů v podobě hostesek a promotérů, a proto je pro nás role personálního ředitele klíčová. Je to právě Martin, který musí umět ,zkrotit´ nejen našich víc jak 14 200 registrovaných brigádníků, ale také motivovat interní agenturní HR tým. Díky své praxi má k tomu všechny předpoklady, což ostatně dokazuje od prvního dne, kdy nastoupil,“ řekl Vít Krčmář, jednatel agentury Promoteri.eu.

Před příchodem do společnosti Promoteri.eu působil Martin Klimeš v konzultační společnosti Pro-Temp, kde se jako Business Development Manager podílel na identifikaci a rozvoji obchodních vztahů a příležitostí v HR segmentu. Martin vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy se zaměřením na andragogiku a profilací personálního řízení. Je inovativní a rád pracuje s novými technikami nebo technologiemi. Miluje cestování, sport a tančí salsu.

O společnosti Promoteri.eu
Promoteri.eu jsou největší ryze českou agenturou zaměřenou na promotéry a hostesky pracující po celé ČR a SR. Na jakýchkoli místech (eventech, školeních, předváděcích, ale i kulturních akcích) profesionálně zastupují značky či odvětví daného klienta a oslovují a detailně seznamují lidi s jejich portfoliem. Díky uložené historii o veškerých uskutečněných akcích posílají na každou kampaň toho nejvhodnějšího člověka. Od roku 2006 bylo v České a Slovenské republice prostřednictvím agentury uskutečněno přes 2 650 akcí a databáze promotérů a hostesek obsahuje přes 14 200 registrovaných kontaktů, z nichž je polovina prověřených a vyzkoušených. I díky tomu získávají klienti dlouhodobé spolupracovníky pro svoje kampaně na podporu značky či produktů, které promotéři přijímají za své.

Reklamy