Samsung svým zákazníkům nainstaluje prémiové spotřebiče přímo u nich doma

Moje SAMSUNG domácnost je nová služba, která ještě více usnadní proces od koupi chladničky, pračky nebo sušičky až po jejich první použití.

Praha, 8. února 2017 Společnost Samsung nabízí k vybraným prémiovým spotřebičům speciální servisní službu Moje SAMSUNG domácnost, díky které budou mít noví majitelé o starost méně. Samsung technici zdarma zajistí vše, co je potřeba.

Profesionální doprava i instalace

Se službou Moje SAMSUNG domácnost odpadá složitá doprava rozměrné pračky či chladničky po vlastní ose. Po zakoupení vybraného domácího spotřebiče zavolá prodávající nebo sám zákazník na Samsung linku 800 700 030 a kontaktní centrum ihned podle regionu informuje náležící servis. Následně si servis dohodne se zákazníkem termín instalace i veškeré podstatné detaily.

Po vyzvednutí spotřebiče z prodejny nebo jejího skladu provedou technici odbornou instalaci u zákazníka doma a v případě jeho požadavku odvezou starý spotřebič k ekologické likvidaci. Technik zároveň zákazníka provede krátkou instruktáží ohledně používání, nabídne příslušenství a poradí i s údržbou. To vše do 48 hodin*. Technik se navíc přímo na místě může propojit s interaktivní platformou pro zákaznický servis Samsung Live Assistant a zodpovědět tak veškeré dodatečné dotazy.

Prioritní oprava do 48 hodin

Novému majiteli odpadá nejen starost se složitou dopravou a instalací, ale i zajišťování případné opravy. Samsung zaručuje prioritní opravu během 48 hodin* dle časových možností zákazníka. Pokud se z provozních důvodů nepodaří lhůtu dodržet, zákazník obdrží od společnosti Samsung malý dárek.

Služba Moje SAMSUNG domácnost se vztahuje na vybrané produkty zakoupené ve značkových prodejnách Samsung, vybraných prodejních sítích, nebo prostřednictvím oficiálního e-shopu Samsung.

Více informací o službě Moje SAMSUNG domácnost naleznete na: http://www.samsung.com/cz/mojedomacnost/

Označení produktů, na které se vztahuje služba Moje SAMSUNG domácnost

chladnička side-by-side RH56J69187F/EF
chladnička side-by-side RH56J6917SL/EF
chladnička s mrazničkou RF24FSEDBSR/EO
chladnička s mrazničkou RFG23UERS1/XEO
chladnička s mrazničkou RF56J9041SR/EO
chladnička s mrazničkou RB36J8799S4/EF BMF
chladnička s mrazničkou RB41J7899S4/EF BMF
pračka se sušičkou WD90N642OOM/ZE
pračka WW90M740NOA/ZE
pračka WW80M644OPW/ZE
pračka WW90M649OPM

* Lhůta 48 hodin běží od následujícího pracovního dne po nahlášené žádosti o servis nebo instalaci na vyhrazené infolince 800 700 030.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Pro nejnovější informace navštivte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com.

 

Reklamy