Marek Hinke rozšířil tým architektů v Prochazka & Partners

Marek Hinke v červnu nastoupil do týmu architektů společnosti Prochazka & Partners, která se zaměřuje výhradně na zastupování nájemců v oblasti komerčních nemovitostí.

Marek Hinke bude v Prochazka & Partners zastávat pozici architekta a bude pracovat na zakázkách pro významné partnery společnosti v oblasti designu interiéru kancelářských prostor. V minulých letech byl vedoucím architektem projektů a věnoval se návrhům a realizacím interiérů komerčních i rezidenčních staveb v České republice a v Německu v ateliéru de.facto.

„Jsem přesvědčen, že Marek dokáže efektivně skloubit pohledy architektury a projektového managementu tak, aby investice klienta byla účelně využita a zároveň maximálně zhodnocena v podobě kvalitního kancelářského prostředí,“ říká Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners.

O Prochazka & Partners

Prochazka & Partners je přední poradenská společnost zaměřená výhradně na zastupování nájemců v oblasti komerčních nemovitostí. Tým odborníků poskytuje komerční a technické poradenství, aby každý klient byl schopen učinit plně informované rozhodnutí ohledně komerčních nemovitostí. Znalosti a zkušenosti trhu především pomáhají klientům snižovat náklady a umožňují maximalizovat návratnost investovaného kapitálu.

 

 

Reklamy