Venture Summit 2018: Pronikněte do světa financování startupů během jednoho dne

PRAHA – Jaké jsou rozdíly ve financování startupů v České republice a v USA? Jaký přístup ke startupům volí investoři, co jim nabízejí a na jaké podmínky by měly startupy přistoupit? Tyto i další otázky budou zodpovězeny 30. listopadu během Venture Summitu 2018 v Praze, který už druhý rok pořádá xPORT Business Accelerator VŠE. Letošní Venture Summit je ale výjimečný a nese se v duchu celé řady inovací univerzitního inkubátoru. xPORT VŠE odhalí své nové prostory pro startupy, jedinečný mezinárodní program a užší specializaci na B2B.

Know-how od českých i zahraničních expertů

Přijďte objevit svět venture kapitálového financování na Venture Summit 2018 – jednodenní konferenci věnovanou diskuzi o způsobech financování startupů a tématech spojených se sales a B2B podnikáním. Venture Summitu se zúčastní tuzemští i zahraniční odborníci. O své know-how se podělí zahraniční řečníci – Giovanni Schiuma, profesor a expert na Inovation Management z Univerzity Basilicata v Itálii a Ilya Novodvorskiy, specialista na sales, produkt a strategii, business mentor a poradce xPORTu a Seedstars. Dále se do programu zapojí i odborníci jako Jakub Nešetřil (Oracle), Ondřej Bartoš a Guillaume Fournier (Credo Ventures), Tomáš Ditrych (právník zaměřený na startupy a venture kapitálové fondy), Dan Hastík (Nextech Ventures), Kristian Gambiraža (STARTUPRISES) a Jakub Stránský (xPORT VŠE). Součástí programu budou dvě panelové diskuze, tři přednášky a networking.

xPORT VŠE odhalí nové prostory i mezinárodní B2B program

Za přítomnosti rektorky Vysoké školy ekonomické v Praze profesorky Hany Machkové xPORT mediím a účastníkům poprvé odhalí nově přistavěné patro, ze kterého se startupisté mohou
do zrekonstruovaného Open Space sklouznout tobogánem.

Zcela nové inspirativní prostory jsou určeny pro novou vlnu startupů, které již začátkem roku vstoupí do prvního běhu xPORTího programu B2BStars. Ten je určený pro startupy, které mají product/market fit a potřebují připravit sales a marketing na rychlé škálování. Program B2BStars bude zaměřený na generování leadů inbound marketingem, obchodní dovednosti i automatizaci a infrastrukturu prodeje.

Registrace na Venture Summit 2018 stále běží a vstup je ZDARMA.

Registrovat se můžete na: http://venturesummit.cz/#mu-register