David Grundel přebírá vedení agentury Blueberry

Digitální full servisová agentura Blueberry má nového CEO. Vedení přebírá z rukou zakladatelů, Pavla Vachka a Jiřího Zajpta, David Grundel. Do společnosti přichází z mediaport solutions, kde působil na stejné pozici. V Blueberry bude vést veškeré obchodní aktivity se záměrem využít plný potenciál této agentury a vybudovat z ní hlavního hráče na poli digitální transformace firem. Povede tým více než 100 designerů, vývojářů a marketérů.

David Grundel, který vede full servisovou digitální agenturu Blueberry od začátku prosince, působil během své kariéry na vedoucích pozicích ve společnostech Nokia,  Český Telecom, Etel, SItronics, Alcatel–Lucent, IBM nebo Sab Finance Group.

„Digitál je mou vášní a Blueberry za svou skoro už desetiletou historii prokázalo, že kvalitou svých služeb může konkurovat těm největším hráčům na světovém trhu. S ohledem na rozsah nabízených služeb a skvělému týmu věřím, že má potenciál stát se vyhledávaným strategickým partnerem v digitální transformaci významných českých firem.“ říká David Grundel. Samotní zakladatelé, Pavel Vachek a Jiří Zajpt, vložili vedení do jeho rukou, protože věří, že díky svým bohatým zkušenostem na nejvyšších pozicích dokáže naplnit ambiciózní vizi Blueberry.

Blueberry designuje a vyvíjí mobilní a webové aplikace, webové stránky a dodává komplexní servis digitálního marketingu. Mezi její klienty patří Metrostav, Neoris, Allianz, NEY spořitelní družstvo, Asseco Solutions, Českomoravský beton, Nestlé a řada dalších významných společností.

O Blueberry

Full servisová digitální agentura Blueberry vytváří digitální světy. Staví je na pevných základech backendových a frontendových vývojářských řešení, výjimečnost jim dává prostřednictvím UX designu a nechává o nich slyšet díky aktivitám digitálního marketingu.