Společnost Tech Data obhájila ocenění Distributor roku společnosti HPE

Praha, 15. ledna, 2019 – Společnost Tech Data obdržela v rámci akce „Novoroční setkání obchodních partnerů HPE“ ocenění Distributor roku. Společnost tuto cenu získala poprvé v historii již minulý rok a letos se jí toto ocenění podařilo úspěšně obhájit. Ocenění převzal Jan Rosenbaum, Business Unit Manager společnosti Tech Data, z rukou Jana Kameníčka, Managing Directora společnosti HPE ČR. Společnost Tech Data je distributorem společnosti HPE Česká republika od roku 2011.

„Obhájení této ceny je pro nás velkým úspěchem. Tvrdá práce našich kolegů v minulém roce byla po právu oceněna. Chci pogratulovat členům naší obchodní divize pod vedením Jana Rosenbauma a poděkovat jim za jejich neúnavné nasazení a dlouholetou práci. Toto ocenění a poděkování vlastně také patří všem našim loajálním obchodním partnerům, kteří tento úspěch denně vytváří a podílí se na něm,“ řekl Pavel Salák, Country Manager společnosti Tech Data.

„Mám velkou radost, že se nám titul Distributora roku podařilo obhájit a zároveň musím poděkovat našim skvělým obchodním partnerům a svým kolegům za jejich nasazení a skvěle odvedenou práci v minulém fiskálním roce. Vážím si toho, že mohu být součástí našeho týmu a doufám, že nám tak skvělý tým a nasazení vydrží i do příštích let,“ řekl Jan Rosenbaum, Business Unit Manager společnosti Tech Data.

Novoroční setkání obchodních partnerů HPE (Hewlett Packard Enterprise) se konalo ve středu 9. ledna 2019 v hotelu Carlo IV v Praze. Součástí společenského večera bylo ocenění nejlepších partnerských společností HPE Česká republika za rok 2018.

O společnosti Tech Data

Společnost Tech Data spojuje svět prostřednictvím technologií. Naše kompletní portfolio produktů, služeb a řešení, vysoce specializovaných dovedností a odbornosti v oblasti technologií nové generace umožňuje našim partnerům přinášet na trh produkty a řešení, které svět potřebuje k tomu, aby se mohl spojit, růst a rozvíjet se. Společnost Tech Data se umístila na 107. místě v seznamu Fortune 500® a již podeváté v řadě byla označena za jednu z „nejobdivovanějších společností na světě“. Další informace najdete na webových stránkách www.techdata.com. Můžete nás také sledovat na Twitteru, LinkedIn a na Facebooku.

O společnosti Hewlett Packard Enterprise Česká republika

Společnost Hewlett Packard Enterprise Česká republika je přední technologickou firmou, která umožňuje zákazníkům posunout se dál a s větší rychlostí. Díky nejkomplexnějšímu portfoliu služeb a technologií v oboru, které například zahrnuje cloud, datová centra, či aplikace na pracovišti, pomáháme zákazníkům na celém světě, aby jejich IT bylo efektivnější, bezpečnější a produktivnější.

 

Reklamy