Novým obchodním ředitelem Isobar pro střední a východní Evropu je Ivan Valev

7. března 2019 / Praha – S pěti lety zkušeností z evropské centrály Salesforce v Dublinu,  kde měl nastarosti rozvíjející se trhy, přichází Ivan Valev posílit obchodní tým IT konzultační společnosti Isobar Switzerland. Ta z České republiky řídí technologické projekty pro střední a východní Evropu. Zde bude mít na starosti zejména posílení pozice na těchto trzích a další expanzi.

Ivan Valev přínáší do Isobaru mnohaleté zkušenosti s prodejem technologických platforem a služeb v rámci Evropy a středního východu pro B2B i pro B2C společnosti.

O Isobar Switzerland:
Švýcarská společnost Isobar Switzerland s českým sídlem v Praze a významným vývojovým centrem v Brně má jeden z nejzkušenějších týmů na CRM a marketingovou automatizaci v regionu. Nabízí služby v oblasti CRM, digitalizace a implementace digitálních nástrojů a patří mezi nejvýznamnější partnery světové jedničky v CRM, amerického giganta Salesforce. Mezi její zákazníky se řadí významné finanční instituce, obchodní společnosti i výrobní podniky. Kromě České republiky a Švýcarska působí také v Portugalsku, celkově má firma k dispozici více než 700 expertů na digitální technologie.

O agentuře Isobar:
Isobar je globální digitální agentura ze sítě Dentsu Aegis Network s více než 6 500 zaměstnanci napříč 85 pobočkami po celém světě. Misí Isobaru je měnit životy značek a lidí kreativním použitím digitálních technologií. Díky zkušenostem z konzultační praxe pomáhá Isobar značkám s digitální transformací a řeší komplexní problémy za pomoci marketingových strategií, technologických ekosystémů a digitálních služeb. Celosvětové získal Isobar za svou práci v roce 2017 více než 300 oborových cen včetně Grand Prix z Cannes Lions v kategorii Digital Craft. V roce 2018 uznávaný magazín Fast Company zvolil Isobar mezi 10 nejinovativnějších firem na poli rozšířené a virtuální reality na světě. Mezi klíčové klienty agentury patří Coca-Cola, adidas nebo Philips.