Hyundai Motor uvádí nové video „A Matchday in Europe“, zachycující vášeň a nadšení fotbalových fanoušků

  • Hyundai Motor zveřejní své první celoevropské video 27. března ve spolupráci se všemi pěti partnerskými fotbalovými kluby: AS Roma, Atlético de Madrid, Chelsea FC, Hertha BSC a Olympique Lyonnais
  • Video dává dohromady 18 hvězd evropského fotbalu z portfolia evropských partnerů značky Hyundai
  • Hráči se ujímají podpůrné role ve videu, které zaznamenává cesty fotbalových fanoušků v den zápasu a posiluje kampaň „For the Fans“ („Pro fanoušky“) značky Hyundai, jež oslavuje významnou roli příznivců a staví je do středu všech aktivit

Hyundai zveřejnil první upoutávku ze svého nového propagačního videa s názvem „A Matchday in Europe“ („Den zápasu v Evropě“) před jeho kompletním zveřejněním 27. března.

Ve videu vystupuje skupina fanoušků z každého partnerského klubu značky Hyundai – AS Roma, Atlético de Madrid, Chelsea FC, Hertha BSC a Olympique Lyonnais – na svých cestách na fotbalové utkání a zpět ze stadionu. Řada hvězdných hráčů z výše uvedených pěti klubů se ujímá role pomocníků s cílem umocnit zážitky fanoušků z fotbalových utkání.

Ve videu vystupuje celkem 18 fotbalistů, včetně řady známých hvězd evropského fotbalu.

Video „A Matchday in Europe“ je oslavou významné role fotbalových fanoušků, kteří sledují své kluby, a posiluje komunikaci, založenou na přístupu „For the Fans“ („Pro fanoušky“), s nímž značka Hyundai vstoupila do sezony 2018/19. Fanoušci jsou v ní opravdoví hrdinové v hlavní roli.

Hyundai je vrcholným partnerem FIFA od roku 1999 a partnerem UEFA byl 18 let až do roku 2017. Program celoevropské podpory klubů je součástí strategie rozšířeného sponzorování fotbalu značkou Hyundai, která se snaží navazovat hlubší a konzistentnější emocionální spojení s fotbalovými fanoušky napříč evropským kontinentem.

Odkaz na první upoutávku: https://www.youtube.com/watch?v=OKwmdWs3Cpw