LCG New Media bude na trh uvádět značku Octenisept společnosti Schülke

Vlajkovou lodí pro spotřebitelský trh společnosti Schülke CZ zaměřené především na výrobu a distribuci dezinfekčních prostředků je značka Octenisept. O její propagaci se nově bude starat digitální fullservisová agentura LCG New Media. Agentura bude pro Octenisept zajišťovat veškeré služby spojené s online kampaněmi a prezentací na sociálních sítích.

„Pro celkovou koncepci uvedení produktu na trh jsme hledali partnera pro marketing. Vybrali jsme si LCG New Media na základě jejich zkušeností z oboru a komplexnímu přístupu,“ řekla Viktorie Procházková, Commercial Operational Director Schülke CZ. 

Schülke & Mayr GmbH je mezinárodním lídrem v oblasti hygieny, prevence infekcí a chemické konzervace. Prostřednictvím svých produktů chrání objekty před infekcemi a mikrobiální kontaminací. Historie společnosti sahá až do roku 1889. Hlavním zaměřením firmy je výroba a prodej dezinfekčních prostředků určených do zdravotnictví, oblasti chovu zvířat a potravinářského průmyslu. Unikátním přípravkem v portfoliu je Octenisept. Jedná se o dezinfekční lék, který byl vyhodnocen jako natolik bezpečný a šetrný, že může být používán dokonce jako antiseptikum pro předčasně narozené děti. Na českém trhu se prodává celkem pět různých velikostí balení tohoto přípravku ve formě kožního spreje a  roztoku. Se stejnou účinnou látkou jsou na trhu také další přípravky ve formě ústní vody, gelů, roztoku na čištění ran a mycích přípravků na tělo a vlasy.  

LCG New Media pracuje pro BAYER, STOCK, Edenred, Galerii Harfa, Botanickou zahradu, festivaly HradyCZ, Loterii Korunka, Festo, Bondster a další firmy. V referencích má společnosti jako Česká spořitelna, Omega Pharma, ASUS, Tour Espana, ERV pojišťovna, ERGO, BigBoard, Ferring nebo například DigiTV. Více informací najdete na www.lcgnewmedia.cz.

O LCG NEW MEDIA:

LCG New Media je fullservisová digitální agentura specializující se na brandovo-výkonnostní kampaně. Zaměřujeme se na vytváření strategií fungování značek a společností v digitálním prostředí. Navrhujeme unikátní ekosystémy pro společnosti na míru ať už prodejní, brandové nebo v rámci reputation managementu. Specializujeme se na propojování akvizičních kanálů a budování značky skrze sociální sítě a influencer marketingu. Jsme partnerem Google. Pro naše klienty řídíme kampaně na území Evropy, Ruska a US. Propojujeme online a offline strategie pro dosažení maximálních výsledků. Více informací na www.lcgnewmedia.cz/.