Obchodní síť Žabka otevřela již třetí novou prodejnu v Brně

Brno, 5. srpna 2019 – V pořadí již třetí brněnskou prodejnu otevřela obchodní síť Žabka v moderní rezidentní části Řečkovice. Novou prodejnu naleznete na adrese Medlánecká 2286/3, Brno. Čeká na vás  vše od čerstvého pečiva, kávy až po trvanlivé potraviny nebo si zde můžete vyzvednout svou zásilku. Tato třetí Žabka v Brně rozhodně není poslední a v brzké době se budu otevírat další nové prodejny.

Obchodní síť prodejen Žabka je vyhlášená díky pohodlným a rychlým nákupům, širokému výběru a dobré poloze. Jedná se přitom ale o zlomek konkurenčních výhod, který prodejny disponují. „Věřím, že si Brňané naše obchody oblíbí a to i díky široké nabídce produktů a služeb nebo pro jejich dlouhou otevírací dobu, a to denně od 6 do 22 hodin, 363 dní v roce,“ říká Radim Lunda, generální manažer sítě Žabka.

Jedná se již v pořadí o třetí obchod Žabka, který byl otevřen v poměrně krátké době po sobě. První obchod sítě Žabka, byl v Brně otevřen v listopadu 2018 a nachází v Křenové ulici. Druhá brněnská Žabka byla otevřena letos v březnu v ulici Milady Horákové. O Žabku je v Brně velký zájem i ze strany franšízantů, kteří by si rádi zřídili vlastní obchod. „Stále evidujeme nedostatek vhodných prostorů, které bychom k budování obchodů mohli využít. A to i přes to, že naše obchody se skvěle přizpůsobí různým velikostem a tvarům prodejních ploch. Běžná velikost Žabky je mezi 90 až 110 m2. Tato plocha je ideální pro přehledné uspořádání veškerého zboží, které zákazník potřebuje při běžném každodenním nákupu,“ vysvětluje Radim Lunda. Expanze Žabky tím ale ohrožena není a v brzké době se otevřou v Brně další nové obchody.

V současnosti provozuje obchodní síť Žabka 104 prodejen.

O společnosti Tesco Franchise Stores ČR s.r.o.

  • Tesco Franchise Stores provozuje zavedenou síť prodejen potravin Žabka v Čechách, zejména pak v Praze a Středočeském kraji ale také v dalších lokalitách Středních, Západních, Jižních či Severních Čech.
  • Cílem a vizí je poskytnout zákazníkům snadný a pohodlný nákup, nabízet co nejširší sortiment, aby vždy nalezli to, co zrovna potřebují, a zajistit jejich maximální spokojenost s obchody a službami Žabka.
  • 1. dubna 2011 se společnost Žabka, a.s. stala součástí skupiny Tesco v České republice. 
  • Otevírací doba těchto provozoven (6 – 23 hod.) je pouze jedním z mnoha důvodů, proč jsou prodejny potravin tak populární. Šíře sortimentu, umístění ve vaší blízkosti a nároky na kvalitu obsluhy a poskytovaných služeb je to, co dělá Žabku Žabkou.
  • Obchody fungují ve formě franšízy, což znamená, že jsou provozovány nezávislými podnikateli podle standardů definovaných společností Tesco.