motorola one zoom: dokonalý v každém ohledu

Proč se spokojit s fotografiemi, které správně nevystihují každý důležitý moment ve vašem životě? Nyní můžete sáhnout po smartphonu, který je dokonalý v každém ohledu – motorola one zoom. Toto zařízení rozvrací trh se smartphony, přičemž přináší působivou technologii čtyř kamer a inovativní design ze saténového skla v poutavých barvách.

motorola one zoom – zachycuje váš svět s ohromující ostrostí, barvou a čistotou – dokonce i při slabém osvětlení. Obsahuje 48 MPx snímač 1, technologii Quad Pixel, dvojitou OIS (Optická stabilizace obrazu), režim Noční videní, 8 MPx telefoto a 16 MPx ultraširokoúhlý objektiv a s umělou inteligencí, motorola one zoom redefinuje fotografické možnosti v této třídě smartphonů.

perfektní kamera v každé situaci

Od profesionálního portrétu svého nejlepšího kamaráda, až po ostrý záběr vaší oblíbené kapely z poslední řady na koncertě, či rozsáhlý výhled na krajinu na vrcholu vaší túry – tento špičkový systém čtyř kamer vám poskytuje optimální flexibilitu při snímání.

aby každá fotka zářila

Díky 48 MPx1 snímači a technologii Quad Pixel poskytuje motorola one zoom čtyřikrát vyšší citlivost na světlo, abyste získali ostřejší a jasnější fotografie ve zhoršených světelných podmínkách. Je také vybaven Optickou stabilizací obrazu (OIS), která udržuje objektiv stabilní, takže vaše fotografie jsou ostré a okamžitě připravené k instagramovému použití. Režim Noční vidění využívá naši unikátní softwarovou technologii na vytváření živých nočních fotografií bez zrnitosti se skutečnými barvami a ohromující čistotou.

dostaňte se blíže a osobně

Zrnité, rozmazané obrázky jsou často výsledkem špatného digitálního přiblížení v smartphonech. Náš výzkum ve skutečnosti ukazuje, že často jde o největší problém při fotografování se smartphony

motorola one zoom je jiný. 8 MPx telefoto kamera nabízí 3x optické přiblížení ve vysokém rozlišení (10x hybridní přiblížení), která vám umožní zachytit na fotografii detaily z dálky při zachování kvality obrazu, kterou byste při digitálním přiblížení ztratili. Dokonce i při plném přiblížení budou vaše fotografie čisté a bez rozmazání díky OIS – Optické stabilizaci obrazu.

vidět více ze světa

Nejlepší momenty si někdy vyžadují dramatičtější pohled. Díky ultra-širokoúhlému objektivu se zorným úhlem 117º se na fotku vejde čtyřikrát více ze scény 2 pro ohromující snímky krajiny, které jsou připraveny pro sociální sítě.

pokaždé perfektní portréty

Někdy chcete, aby byl objekt zaostřený, ale vše ostatní ne. 5 MPx senzor hloubky pracuje s hlavním fotoaparátem na automatickém zaznamenání hloubky pozadí. Můžete se také vrátit později a snadno změnit intenzitu rozostření po zachycení, aby byl váš záběr tak akorát. V každém případě se z každodenních fotografií stanou elegantní portréty. Přesně takto.

vypadejte nejlépe v každém světle

Nemusíte obětovat kvalitu fotografií při přepnutí na přední kameru. 25 MPx selfie kamera na motorola one zoom  je vybavená technologií Quad Pixel, která poskytuje čtyřikrát vyšší citlivost na světlo. Ve dne nebo v noci, uvnitř i venku, se můžete spolehnout, že na vašem telefonu pokaždé uděláte vynikající selfie.

nabíjí se rychle, vydrží déle

Masivní baterie s kapacitou 4000 mAh znamená, že motorola one zoom umí vydržet až dva dny na jedno nabití.3 Když se potřebujete dobít, TurboPowerTM vám dodá hodiny výkonu jen  za pár minut nabíjení3, takže nikdy nic nezmeškáte.

zažijte brilantní OLED

S 6.4-palcovým Max Vision OLED displejem, přináší motorola one zoom oživené filmy, hry a fotky do vaší dlaně. Obrazovka, která se rozprostírá po celé ploše telefonu, je téměř bez okrajů a přináší živé barvy a ostré detaily v rozlišení Full HD (1080p) pro neuvěřitelný zážitek ze sledování.

hedvábně hladký a odolný vůči šmouhám

Díky oblým okrajům a precizně vyrobenému sklu, je motorola one zoom pohodlný pro držení a stejně příjemný na pohled s dvěma atraktivními barevnými variacemi: Elektrická šedá a Vesmírná fialová. Elegantní 3D saténové sklo na zadní straně eliminuje zanechávání otisků prstů a šmouh, zatímco design odpuzující vodu chrání váš telefon před rozlitím a postříkáním tekutinou.4 Poprvé se ikonické logo Motorola na zadní straně zařízení používá jako oznamovací LED světlo, které svítí při zprávách, telefonátech nebo při jiných oznámeních.

odemknutí pod displejem

Úchvatný displej obsahuje i inteligentní integrovanou čtečku otisků prstů, která se objeví jen tehdy, když ji potřebujete a zmizí poté, co odemknete své zařízení. Senzor otisků prstů je vybaven algoritmem strojového učení s podporou nepřetržitého učení, takže při každém použití se stává rychlejším a přesnějším. A když jsou vaše ruce zaneprázdněny, stále můžete použít Odemykání tváří pro snadný přístup.

Pro více informací o motorola one zoom, navštívte http://www.motorola.com/cz.

cena a dostupnost
motorola one zoom bude v České republice k dispozici od 6. září za doporučenou cenu 10999 Kč. 

právní vyloučení odpovědnosti

Některé funkce, funkčnost a specifikace produktu mohou záviset na síti a podléhají dodatečným podmínkám a poplatkům. Všechny informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. MOTOROLA a Stylizované Logo M jsou registrované ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Android je ochranná známka společnosti Google LLC. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. © 2019 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

1 48 MPx snímač spojuje 4 pixely do 1 velkého čtyřnásobného pixelu, výsledkem je fotografie s rozlišením 12 MPx.

2 V porovnání s měřenou oblastí hlavního 78 ° (FOV) fotoaparátu se stejným poměrem stran.

3 Baterie musí být dostatečně vybitá; rychlost nabíjení se postupem nabíjení snižuje. Nabíječka se na některých trzích prodává samostatně. Uvedená výdrž baterie je pouze přibližná a závisí od průměrného užívání testovaného napříč smíšeným profilem uživatelů (který zahrnuje používání i pohotovostní režim) v optimálních podmínkách sítě. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně intenzity signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobů používání.

4 Voděodpudivý design vytváří bariéru, která pomáhá chránit před mírným vystavením vodě, jako jsou náhodné úniky, stříkání nebo lehký déšť. Není navržen tak, aby byl ponořen do vody nebo vystaven tlakové vodě nebo jiným tekutinám; může časem klesat. Není vodotěsný.