Tým Sophos v České republice a na Slovensku posílil Radim Kraut

Praha, 10. října 2019 – Společnost Sophos Ltd., celosvětový lídr v oblasti ochrany sítí a koncových bodů, oznámila rozšíření svého regionálního týmu. Na pozici Senior Channel Account Managera pro východní Evropu Sophos jmenoval Radima Krauta, který je zodpovědný za rozvoj partnerské sítě v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Rusku a zemích CIS, včetně vzdělávání a certifikace partnerů, rozvoje marketingových aktivit na podporu prodeje a vyhledávání nových obchodních příležitostí. Nově vytvořená pozice reflektuje rostoucí zájem zákazníků o bezpečnostní řešení společnosti Sophos, se kterým se pojí i dynamický rozvoj distribuční a partnerské sítě jak v České republice a na Slovensku, tak i v širším regionu východní Evropy.

Radim Kraut má dlouholeté zkušenosti v oblasti informačních technologií a kybernetické bezpečnosti. Specializuje se na moderní technologie využívající prostředky umělé inteligence a cloudové datové systémy pro digitalizaci a digitální transformaci v rámci Průmyslu 4.0. Mezi jeho dovednosti patří budování nepřímých prodejních kanálů a obchodních strategií pro významné IT společnosti, v nichž byl od roku 2002 spoluzodpovědný za vytváření obchodních plánů, rozvoj trhů a obchodních příležitostí. Jeho cílem je vždy maximalizovat profit a spokojenost s technologickým řešením na straně partnerů i koncových zákazníků. 

V posledních 5 letech působil Radim Kraut v oblasti softwarových bezpečnostních technologií v oboru moderní průmyslové automatizace a robotiky, kde se mimo jiné věnoval například navrhování Smart Factory výrobní linky a technologiím pro prediktivní údržbu nebo řídil dodávky IT projektů v oblasti automobilového průmyslu. V minulosti spolupracoval s Českým institutem informatiky, robotiky a kybernetiky při ČVUT (CIIRC) a působil například ve společnostech ABB s.r.o., Symantec GmbH nebo eD’system Czech a.s.

V minulosti jsme měli příležitost s Radimem Krautem spolupracovat a jsem rád, že náš tým posiluje takto zkušený kolega. Věřím, že kontakty, které si Radim v průběhu své dosavadní profesní kariéry vybudoval, nám přinesou další příležitosti pro úspěšný rozvoj značky Sophos,” říká Patrick Müller, Senior Channel Account Executive pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti Sophos.

Přečtěte si analýzy a novinky z oblasti bezpečnosti na oceňovaném blogu Naked Security News a získejte další nejnovější informace ze společnosti Sophos na Sophos News.

Spojte se se společností Sophos prostřednictvím kanálů Twitter, LinkedIn, Facebook, Spiceworks, YouTube.

O společnosti Sophos

Jako celosvětový lídr ve sféře kybernetické bezpečnosti nové generace chrání společnosti Sophos téměř 400 000 organizací všech velikostí ve více než 150 zemích před nejpokročilejšími současnými hrozbami. Cloudově nativní řešení s podporou umělé inteligence od týmu SophosLabs, jenž se věnuje globálním informačním hrozbám a vědeckému zpracování dat, zabezpečují koncové body (notebooky, servery a mobilní zařízení) a sítě vůči rozvíjející se taktice a metodám kyberzločinců, zahrnujícím automatické a aktivní nepřátelské průniky, ransomware, malware, zneužití informací, exfiltraci dat, phishing atd. Oceňovaná cloudová platforma Sophos Central spojuje celé portfolio nejlepších produktů společnosti Sophos, od řešení Intercept X pro koncové body až po firewall XG, do jednoho systému s názvem Synchronized Security. Produkty Sophos jsou v současnosti k dispozici v rámci globálního systému více než 47 000 partnerů a poskytovatelů řízených služeb (MSP). Společnost Sophos rovněž nabízí spotřebitelům své nápadité komerční technologie prostřednictvím portálu Sophos Home. Ústředí firmy sídlí v britském Oxfordu a společnost je veřejně obchodovatelná na londýnské akciové burze pod symbolem „SOPH“. Další informace naleznete na stránkách www.sophos.com.

 

Prohlášení týkající se budoucnosti

Některá prohlášení obsažená v této tiskové zprávě představují nebo mohou představovat „prohlášení týkající se budoucnosti“. Vzhledem k tomu, že se tato prohlášení týkají budoucích událostí a okolností, zahrnují ze své podstaty rizika a nejistotu. Skutečné výsledky se mohou, a často tomu tak i je, od naznačovaných výsledků podstatně lišit. Veškerá prohlášení týkající se budoucnosti obsažená v této tiskové zprávě odráží názor managementu na budoucí vývoj k okamžiku vydání zprávy. Nevyžadují-li zákony nebo kotační pravidla orgánu britského burzovního dohledu pro kotování jinak, nemá společnost Sophos žádnou povinnost veřejně revidovat jakákoli výhledová prohlášení z této tiskové zprávy na základě změny očekávání nebo ve světle nových událostí a okolností po datu vydání této zprávy. 

 

Kontakt pro média:

PRAM Consulting s.r.o.
Zuzana Záhorová
M: + 420 603 189 570
E: zuzana.zahorova@pram.cz 
www.pram.cz