Klienti Scott & Weber se zapojili do Mezinárodního dne boje proti chudobě

S myšlenkou zapojit se do potravinové sbírky při příležitosti Mezinárodního dne boje proti chudobě, který připadl na 17. říjen, přišel český tým celosvětové marketingové společnosti Adare. Ta působí ve 40 zemích světa a v Praze její zaměstnanci pracují ve flexibilním pracovišti poskytovaném společností Scott & Weber v nové budově Praga Studios v Karlíně. 

Potravinová sbírka.jpg

“Společně dokážeme víc”, tak by mohlo znít heslo celé akce. Tým Adare vyzval k zapojení do sbírky nejen lidi ze společnosti Scott & Weber, ale i její další klienty. Díky tomuto propojení se vybralo neuvěřitelné množství potravin, které poputují přímo České federaci potravinových bank. Mezi firmy, které se připojily, patří například společnosti Roneli, Bearing Point, Metal Prime, HIT Solutions Company, Dexfin, Aixial a  FF reality.

Na světě je mnoho lidí, kteří trpí hlady a nemohou si sami zajistit jídlo. Takové případy se neobjevují jen ve válečných zónách, ale setkat se s nimi můžeme i v našem bezprostředním okolí. Např. rodiče až 10 % dětí v České republice si nemohou dovolit teplý školní oběd, přičemž pro děti z chudších rodin tento pokrm často představuje jediné pravidelné teplé jídlo.

Díky štědrým dárcům se potraviny dostanou přes potravinové banky do vybraných neziskových organizací a pomohou opuštěným seniorům, matkám samoživitelkám, rodinám v krizi, lidem bez domova či lidem s psychickým a tělesným postižením. O výběru konkrétní neziskové organizace rozhoduje ČFPB. 

Více info o ní zde: https://potravinovebanky.cz/o-nas/

O Scott & Weber

Scott & Weber nabízí flexibilní kancelářské prostory pro týmy různých velikostí. Zázemí v nich najdou jak nezávislí profesionálové, kteří nejčastěji pracují v coworkingových prostorech, tak velké korporátní týmy.

Jejími klienty jsou nejen rychle rostoucí společnosti, které musí každý měsíc rozšiřovat kancelářskou plochu, ale také větší firmy, které si v budovách pronajímají celá patra. Pracovní prostory si od Scott & Weber pronajímají například společnosti VMware, JUUL, Upfield, Bacardi nebo PayU.

Založena byla v roce 2009. V současné době provozuje v Praze 1, 3, 4, 5 a 8 pět kancelářských center s celkovou plochou 10 860 m2. Aktuálně má více než 1 400 aktivních členů.