Rakuten Viber slaví 9 let od uvedení na trh s dárky pro každého

Rakuten Viber rozdá po celém světe exkluzivní dárky v celkové hodnotě více než 35 milionů USD. 

5. prosince 2019 – Rakuten Viber, aplikace pro zasílání zpráv, kterou používá více než 1 miliarda lidí na celém světě, představuje exkluzivní narozeninový chatbot – a rozdává dárky svým uživatelům! Představení narozeninového botu k 9. výročí Viberu dává uživatelům možnost roztočit kolo štěstí a vyhrát speciální dárky: kupón Viber Out, speciální slevy, poukázky od partnerů nebo balíčky zábavných samolepek. Každý, kdo zatočí kolem štěstí, obdrží dárek! Druhý dárek bude pro každého, kdo pozve své přátele, aby také zkusili své štěstí.

Kromě cen od Viberu, nabídne výhry i více než 35 partnerských značek. Uživatelé Viberu mají šanci vyhrát celkem téměř 35 milionů USD. Výhry jsou v každé zemi jiné a uživatelé tak uvidí různé nabídky.

Když společnost Viber vstoupila před 9 lety na trh, nabízela uživatelům možnost udržovat kontakt s přáteli a rodinou po celém světě bez placení vysokých účtů za telefon. Dnes kromě toho nabízí nejbezpečnější možnost pro zasílání zpráv a komunikaci. 

„Tým Viberu chtěl oslavit 9 let platformy takovým způsobem, který by odměnil i uživatele. Jsou to právě oni, kdo dovedli Viber tam, kde je dnes,“ řekla Cristina Constandache, CRO, Viber. „Jsme vděční za to, že se zapojilo i mnoho našich partnerů a nabídlo na našem narozeninovém botu značkové ceny.“

Zatočte a vyhrajte nyní: https://vb.me/e7e777 [poznámka: přístup přes mobil]

Rakuten Viber

Ve společnosti Rakuten Viber spojujeme lidi. Bez ohledu na to, kdo jsou nebo odkud pocházejí. Naše globální uživatelská základna má přístup k celé řadě funkcí, jako jsou rozhovory typu one-on-one, videohovory, skupinové zprávy a aktualizace a komunikace s jejich oblíbenými značkami a celebritami. Našim uživatelům zajištujeme bezpečné a bezplatné prostředí ke sdílení svých zážitků.

Rakuten Viber je součástí Rakuten Inc., světového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančních služeb. Je oficiálním komunikační kanálem FC Barcelony a oficiálním partnerem pro zasílání rychlých zpráv a volání Golden State Warriors.

Připojte se k Viberu ještě dnes a užijte si nejlepší komunikační zážitky na světě.

Více informací o aktivitách Viberu v České republice získáte v naší oficiální komunitě Viber Czech Republic.

Pro další dotazy nás kontaktujte na media@viber.com.