IPTV služba Interaktivní TV je dostupná i na televizorech s Android TV

 

Výčet kompatibilních zařízení pro sledování Interaktivní TV, IPTV služby brněnské společnosti itself s.r.o., se rozrostl o televizory a další zařízení s operačním systémem Android TV.

 

Uživatelé Interaktivní TV najdou aplikaci na televizorech s Android TV a dvou multimediálních zařízeních s oficiální podporou Android TV – Nvidia Shield a Xiaomi Mi TV Box. Pro sledování Interaktivní TV stačí v uvedených zařízeních nainstalovat stejnojmennou aplikaci, v zákaznické zóně si vygenerovat PIN kód a tímto kódem pak aplikaci aktivovat. 

Rozsah interaktivních funkcí u aplikace pro Android TV zůstává stejný jako u sledování přes IPTV set-top-box, liší se však uživatelské prostředí. „U této aplikace se zákazníci již setkají s novým uživatelským prostředím Interaktivní TV. Navíc jsme do něj zahrnuli několik zajímavých novinek jako návrh žánrově podobných pořadů nebo možnost zobrazení dostupných titulků,“ dodává Radek Tegel, vedoucí marketingu společnosti itself s.r.o.

V televizorech s Android TV jsou dostupné i aplikace dalších nabízených IPTV služeb – tv2go (verze pro slovenský trh) a Selfnet TV (pro zákazníky značky Selfnet). 

Společnost dále pracuje na dostupnosti IPTV služeb na dalších značkách chytrých televizorů. 

 

  • O společnosti itself s.r.o.:

 

itself s.r.o. je ryze česká společnost působící již více než 28 let v oblasti telekomunikací. Společnost provozuje vlastní optickou páteřní síť o délce více než 2 200 km po celé České republice s datovými centry v Brně, Ivančicích a Ostravě. Projektuje a realizuje výstavbu telekomunikačních sítí. Z hlavní přijímací stanice distribuuje více než 400 televizních stanic, a to v podobě streamů nebo jako službu IPTV na klíč. Pod značkou Selfnet přináší internetové připojení a televizní vysílání do více než 45 000 domácností ve 48 městech a obcích jižní Moravy. Více informací na www.itself.cz

O Interaktivní TV

Služba Interaktivní TV je určena všem českým poskytovatelům internetu (ISP), kteří by chtěli své portfolio služeb rozšířit o moderní televizní služby na bázi IPTV. S Interaktivní TV poskytovatel internetu nabídne svým zákazníkům sledování televize na set-top-boxu, mobilních zařízeních (s operačním systémem iOS nebo Android), počítači (PC nebo Mac), chytrých televizorech (Samsung Smart TV, Android TV) a multimediálních zařízeních (Apple TV, Nvidia Shield, Xiaomi Mi TV Box). Službu je možné využít s vlastním názvem, logem a barevném provedení dle individuálních požadavků, v technicky totožné podobě. Více informací na www.interaktivni.tv