Datacentrum TH Brno se pyšní prestižním certifikátem

Brněnské datacentrum TH Brno společnosti itself s.r.o. opět získalo mezinárodní certifikaci ISAE 3402/AT-C320 Type II, která potvrzuje systematické dodržování bezpečnostních procesních standardů při poskytování housingových služeb.

Certifikaci udělila nezávislá auditorská společnost PricewaterhouseCoopers Audit s.r.o., která v období od května 2018 do dubna 2019 hodnotila provoz celého datacentra TH Brno.

Předmětem hodnocení bylo mj. zabezpečení budovy datacentra, dohledového centra a jednotlivých sálů, autorizace a přístup zákazníků i pracovníků do sálů nebo úroveň protipožárního systému či záložních zdrojů napájení.

Společnost itself s.r.o. opětovným získáním této certifikace potvrzuje, že nadále poskytuje housingové služby s vysokou mírou spolehlivosti a kvality.

 

  • O společnosti itself s.r.o.:

 

itself s.r.o. je ryze česká společnost působící již více než 28 let v oblasti telekomunikací. Společnost provozuje vlastní optickou páteřní síť o délce více než 2 200 km po celé České republice s datovými centry v Brně, Ivančicích a Ostravě. Projektuje a realizuje výstavbu telekomunikačních sítí. Z hlavní přijímací stanice distribuuje více než 400 televizních stanic, a to v podobě streamů nebo jako službu IPTV na klíč. Pod značkou Selfnet přináší internetové připojení a televizní vysílání do více než 40 000 domácností ve 47 městech a obcích jižní Moravy. Více informací na www.itself.cz