Book Therapy představuje novou, minimalistickou vizuální identitu

Designové knihkupectví Book Therapy, které zákazníkům nabízí kurátorsky vybrané tituly ze světa architektury, designu, módy a životního stylu, přichází s novou, minimalistickou a sofistikovanou korporátní identitou. Základ nového grafického vizuálu tvoří zářivě modrá barva na bílém podkladu, nicméně celý koncept je doplněn o tři další teplé odstíny, které jsou výrazné, jednoduše rozpoznatelné a zářivé. Za novým zpracováním stojí grafická designérka Bal Icme.

BT_pattern_visual3.png

Nová identita je silná, elegantní, dynamická. Balancuje mezi klasickým a moderním pojetím a prezentuje Book Therapy jako spojovací článek mezi stránkami knih a lidmi. Kromě zářivé modré a bílé lze značku nově spatřit v barevných kombinacích s červenou, tmavě modrou a světle zelenou. Nově bude značka prezentována i prostřednictvím samotného písmena B v jedné z výše zmíněných barevných kombinací. Unikátní typografie mimo jiné umožňuje snadnou aplikaci na další propagační materiály, které společně vytvářejí ucelený a ikonický dojem. 

 „Book Therapy jsme založili před 3 lety a v té době jsme neměli nejmenší tušení, jak knižní business funguje. Naslouchali jsme ale našim zákazníkům a rozsah našich služeb jsme časem značně rozšířili. V rámci VIP Therapy u nás mohou návštěvníci strávit příjemný večer v přítomnosti pečlivě vybraných knih a díky předplatitelské službě Flowers & Dinosaurs University lze zase v nabídce najít i netradiční knihy pro děti a rodiče. Koncept Book Therapy zkrátka přesáhl hranice klasického knihkupectví a my jsme chtěli vytvořit novou korporátní identitu, která by jeho podstatu na první pohled charakterizovala a zároveň podtrhávala 3 pilíře, na kterých stojí: kurátorský výběr, prémiovost a nadčasovost,“ uvádí Petra Caudr Hanzlíková, zakladatelka Book Therapy.

Kompletní vizuální identitu Book Therapy si můžete prohlédnout  ZDE.

O Book Therapy

Designové knihkupectví Book Therapy vzniklo v roce 2017 a za jeho zrozením stojí úspěšní podnikatelé a manželé Petra C. Hanzlíková a Jiří Caudr. Bookstore nabízí kurátorsky vybrané knihy ze světa designu, architektury, módy i životního stylu. Přináší tituly nejen pro dospělé, ale i pro děti a díky příjemné atmosféře vytváří místo, kam se zákazníci rádi vracejí.

V prostorách knihkupectví je možné strávit čas i po zavírací době a vybrané knihy si prohlédnout v soukromí, v rámci tzv. VIP Therapy. V současné době má Book Therapy kamennou pobočku na pražských Vinohradech a vybrané knihy lze zakoupit i v e-shopu, který je dostupný prostřednictvím aplikace WhatsApp.

Více informací na: www.booktherapy.cz.