Book Therapy spouští e-shop prostřednictvím aplikace WhatsApp

Designové knihkupectví Book Therapy, které zákazníkům nabízí kurátorsky vybrané tituly ze světa architektury, designu, módy a životního stylu, nově nabízí možnost zakoupit si vybrané tituly online, skrze aplikaci WhatsApp. Do uzavřené WhatsApp skupiny je možné vstoupit na adrese booktherapy.cz/eshop. Knihy objednané v otevírací době jsou po Praze doručovány do 120 minut, pro zbytek České republiky využívá Book Therapy kurýrní služby  s doručením do druhého dne.

Book Therapy 3.jpg

Členové skupiny obdrží mimo jiné několikrát týdně výběr nových titulů s krátkými popisky a odkazem do nákupního košíku, kromě možnosti nákupu tak získají přehled o aktuální nabídce. Při platbě mohou využít služby Apple Pay či funkce zapamatované karty, celý proces je velmi jednoduchý a rychlý.

 „Book Therapy je založeno na kurátorském výběru knih a perfektním zákaznickém servisu, s ohledem na pracovní povinnosti máme v běžném režimu otevřeno až do večerních hodin a zákazníkům nabízíme možnost strávit v obchodě čas i mimo otevírací dobu, v rámci tzv. VIP Therapy. Možnost online nákupu tak pro nás představovala přirozený krok kupředu. Nyní si zákazníci mohou nechat dovézt jakoukoli knihu, kterou lze najít v kamenném obchodě. Věříme, že novou službu ocení,“ doplňuje Petra Caudr Hanzlíková, zakladatelka Book Therapy.

Kamenná prodejna Book Therapy se nachází na adrese Římská 35. Fotografie butiku Book Therapy najdete v příloze. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat.