Book Therapy poprvé expanduje, novou pobočku otevře v Brně

Designové knihkupectví Book Therapy, které zákazníkům nabízí kurátorsky vybrané tituly ze světa architektury, designu, módy a životního stylu, otevírá po třech letech od svého založení novou pobočku, a to v Brně. Prostory se nachází v zrekonstruovaném historickém domě v centru města, přímo na Zelném Trhu. Stejně jako na pražských Vinohradech, i v Brně si zákazníci budou moci prohlédnout a prolistovat kurátorský výběr těch nejlepších světových knih a užít si večerní zážitkové VIP terapie.

Book Therapy Brno_8.jpg

„S myšlenkou otevření další pobočky Book Therapy jsme si pohrávali dělší dobu, nedařilo se nám však najít místo, které by odpovídalo našim představám a požadavkům. Do Zelného trhu jsme se ale zamilovali už dávno a prostory jsme dlouho chodili obdivovat. Když jsme zjistili, že jsou volné, neváhali jsme. Prostor je unikátní nejen svou historií, ale také citlivou rekonstrukcí. V samém objektu se navíc nachází designový hotel Anybody hotel a bar Slast – dvě místa, která máme osobně rádi. Těšíme se na moment, kdy zákazníky v novém knihkupectví přivítáme,” dodává Petra Caudr Hanzlíková, zakladatelka Book Therapy.

Obyvatelé Brna se mohou na vlastní pobočku Book Therapy těšit už v pondělí 27. července, knihami budou moci listovat v prostoru Paláce opata Žďárského kláštera na adrese Zelný trh 10. Fotografie nových prostor najdete ZDE.