Expobank CZ posiluje vedení o Radka Lišáka, Head of Private & Individual Banking

Na novou pozici ředitele oddělení Privátní a individuální bankovnictví (Head of Private & Individual Banking) v Expobank CZ nastoupil koncem června Radek Lišák. V této vedoucí roli zastřeší jak osobní, tak privátní bankovnictví. Jeho hlavním úkolem bude především rozvoj dlouhodobé obchodní strategie banky s cílem posílit její pozici v uvedených segmentech, včetně agilního rozvoje digitálních kanálů. Expobank CZ je českou bankou s více než 29letou tradicí na zdejším trhu.

Radek Lišák přináší do Expobank CZ své 20leté pracovní zkušenosti s finančními službami především v oblastech individuálního bankovnictví, investic a treasury. Kariéru začal v české pobočce Citibank, kde na různých pozicích s rostoucí mírou odpovědnosti strávil necelých 12 let. Dále pracoval v ČSOB Private Banking a v J&T Bank. Ve volném čase rád sportuje a vaří.

Vlajkovým produktem osobního bankovnictví Expobank CZ je běžný účet NEO. Ten nabízí vedení zdarma bez podmínek, zdarma výběry kartou ze kteréhokoliv  bankomatu libovolné banky po celém světě či on-line propojení s atraktivními fintech partnery.

Privátní bankovnictví Expobank CZ poskytuje na míru šité finanční služby náročné klientele z České republiky i zahraničí.

O Expobank CZ a.s.:

Expobank CZ je českou bankou, která působí na trhu od roku 1991. K síti bankovních domů s názvem Expobank se připojila po úspěšné akvizici od německé LBBW v roce 2014. Vybudovala si pozici silné moderní banky poskytující špičkové lokální
a přeshraniční služby pro korporátní, privátní a affluentní individuální klienty. K jejím výhodám patří tým odborníků s rozsáhlými zkušenostmi na lokální i mezinárodní úrovni, dlouholetá zkušenost na českém trhu, sesterské banky v Lotyšsku
a Rusku či spolupráce s mezinárodními organizacemi. Expobank CZ v roce 2018 představila unikátní NEO účet spojující výhody tradičního bankovnictví a FinTech „jeden účet pro komplexní správu financí“, jehož on-line založení trvá méně než sedm minut. Banka, v rámci své digitální transformace, klade maximální důraz na moderní internetové bankovnictví s digitálním modelem obsluhy.