Nové přepínače NETGEAR se vzdálenou správou a doživotní zárukou

Praha, 15. července 2020 – Společnost NETGEAR, globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, rozšiřuje své portfolio přepínačů Smart Managed Pro o dva nové šestnáctiportové modely. Zařízení nabízejí gigabitové PoE+ připojení, pokročilé přepínací funkce ve vrstvě L2, oblíbenou vzdálenou správu NETGEAR Insight i doživotní záruku.

Nové přepínače GS716TP a GS716TPP jsou speciálně navrženy pro účely konvergovaných sítí, v nichž jsou zvuk, video a data přenášeny skrze jedinou síťovou platformu. Zařízení jsou tak ideálním řešením pro moderní malé a středně velké firmy a organizace, kterým nabízejí optimální kombinaci dostupných funkcí, výkonu i hodnoty. Oba přepínače jsou vybaveny šestnácti gigabitovými ethernetovými porty PoE/PoE+ s celkovým PoE budgetem o velikosti 180 W (GS716TP) a 300 W (GS716TPP). Nechybí ani dvojice gigabitových optických SFP portů pro uplink.

Součástí výbavy přepínačů je také řada výkonných přepínacích funkcí ve vrstvě L2, jako jsou například pokročilé VLAN, QoS a kontrola PoE, L2/L3/L4 ACL, automatická DoS prevence, IGMP Snooping a Querier, zrcadlení portů, linková agregace LACP, Spanning Tree a správa IPv6.

Zařízení lze spravovat prostřednictvím intuitivního webového rozhraní GUI či pokročilé vzdálené správy NETGEAR Insight. Ta uživatelům poskytuje snadnou konfiguraci, instalaci, správu a monitoring přepínačů i celé sítě odkudkoli v režimu 24/7. V případě neobvyklé situace je uživatel zároveň okamžitě varován pomocí výstražných notifikací.

Přepínače GS716TP a GS716TPP je možné umístit do racku i volně na stůl. Obě zařízení jsou energeticky efektivní a vztahuje se na ně kombinace doživotní hardwarové a NBD záruky a doživotní technické podpory.

Cena a dostupnost

Přepínače NETGEAR GS716TP a GS716TPP jsou již dostupné v síti obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučené koncové ceny 7 280 korun/280 euro (GS716TP) a 8 610 korun/331 euro (GS716TPP).

O společnosti NETGEAR

Společnost NETGEAR (NASDAQGM: NTGR) navrhuje inovativní, značková technologická řešení, která svým vysokým výkonem, spolehlivostí a snadnou použitelností odpovídají na specifické síťové, úložné a bezpečnostní potřeby malých či středně velkých firem a domácích uživatelů. Nabízí ucelené portfolio síťových produktů, které umožňují uživatelům propojit jejich multimediální zařízení a internet – sdílet připojení k internetu, periferní zařízení, soubory, digitální multimediální obsah a aplikace mezi více počítači a dalšími elektronickými přístroji s přístupem k internetu. Pro podniky poskytuje společnost NETGEAR síťové prvky, úložiště a bezpečnostní řešení bez dodatečných vysokých nákladů a složitosti, které jsou jinak typické pro rozsáhlé IT infrastruktury. NETGEAR zároveň podporuje poskytovatele špičkových služeb v jejich oblasti podnikání. Produkty NETGEAR jsou postaveny na osvědčených technologiích z oblasti bezdrátového připojení, ethernetových a powerline sítí, přičemž je u nich kladen důraz na spolehlivost, snadné použití, pokročilé funkce, stylový design a technologické inovace. Na všechny produkty ProSafe poskytuje NETGEAR doživotní záruku. Řešení NETGEAR se prodávají na více než 45 000 obchodních místech po celém světě a prostřednictvím více než 39 000 prodejců s přidanou hodnotou. Společnost sídlí v San Jose v Kalifornii a má pobočky v 25 zemích. NETGEAR je partner programu ENERGY STAR®. Další

informace jsou k dispozici na webových stránkách www.netgearcz.cz. Sledujte společnost NETGEAR na www.facebook.com/netgearczask a www.linkedin.com/company/netgear-cesko.