Polovina rodinných domů ze 3. etapy projektu Bydlení Úvaly prodána.

Společnost Hostín Development už prodala přes 50 % domů z právě budované 3. etapy developerského projektu Bydlení Úvaly. Investiční manažer Arcona Capital zahájil výstavbu 3. etapy projektu Bydlení Úvaly, která zahrnuje 20 rodinných domů různých typů, v dubnu letošního roku.

„Stavba již dokončila budování základů a základových desek řadových rodinných domů, a právě pracuje na základových konstrukcích samostatně stojících domů. Poté přejde k přípravě podkladních vrstev pro komunikace a vedení inženýrských sítí. Ve výstavbě pokračujeme dle stanoveného harmonogramu, zatím s drobným předstihem“ hodnotí právě probíhající výstavbu Michael Odvárko, jednatel společnosti Hostín Development, a pokračuje, „Potěšilo nás, že je o rodinné domy projektu Bydlení Úvaly tak velký zájem. V současnosti je už deset rodinných domů třetí etapy prodáno budoucím majitelům, kteří se nastěhují na přelomu roku 2021/2022. Další domy jsou v jednání s klienty.“ Ruku v ruce s prodejem běží jednání a přípravy klientských změn podle individuálních požadavků jednotlivých klientů.

Developerský projekt Bydlení Úvaly je zasazen do zeleně, ale zároveň plynule navazuje na stávající zástavbu a od města není nijak odtržen. Budoucím rezidentům nebude nic bránit ve využívání veškeré občanské vybavenosti, kterou město Úvaly nabízí: obchodů s potravinami, škol i školek, lékárnu, květinářství, železářství, vinotéku a mnoho dalších služeb. Do centra Prahy se obyvatelé mohou vydat autem nebo vlakem, který jezdí ve špičkách každých 15 minut a za 25 minut je na Masarykově nádraží. 

Dvojdomy, řadové a samostatné rodinné domy 3. etapy projektu Bydlení Úvaly budou mít dispozice 3 + kk a 5 + kk s podlahovými plochami od 103 m2 do 142 m2 a pozemky od 259 m2 do 487 m2. Ceny volných domů se pohybují v rozpětí od 7,6 milionů Kč do 9,9 milionu Kč včetně DPH.

Bydlení Úvaly – www.bydleniuvaly.cz

Základní informace o projektu 3. etapa:

Investment Manager Arcona Capital // www.arconacapital.com

architekt Architekti Headhand s.r.o. // www.headhand.cz

lokalita Hostín Úvaly

počet domů 20 rodinných domů v dispozicích 3+kk a 5+kk 

(103–142 m² s pozemky 259–487 m²)

zahájení/dokončení výstavby jaro 2020/podzim 2021

prodejce TopQReal // www.topqreal.cz, T 800 10 11 22, 

info@bydleniuvaly.cz

O společnosti Arcona Capital:

Společnost Arcona Capital s kancelářemi v Holandsku, Německu, České republice, Polsku, Rumunsku a Bulharsku spravuje aktiva v hodnotě více než 320 milionů eur napříč deseti evropskými zeměmi a provozuje devět investičních fondů, z nichž pět je držitelem licence od holandského Úřadu pro finanční trhy. 

Ve střední a východní Evropě spravuje Arcona Capital v současnosti 91 komerčních nemovitostí s více než 4.000 nájemci ve 36 městech a obcích. Do jejího portfolia spadá jeden veřejně obchodovaný realitní fond, dva regulované private equity / development fondy a tři oddělené uzavřené fondy napříč regionem. Její developerské aktivity v současné době zahrnují více než 900.000 m² rezidenčních a komerčních stavebních pozemků.