Adexpres se stal první českou mediální agenturou s certifikací pro Google Marketing Platform

Status certifikovaného partnera pro mediální nástroje DV360 a Search Ads 360 na platformě Google Marketing Platform získal Adexpres jako první česká mediální agentura.

Praha, úterý 1. září 2020 – Digitální agentura Adexpres ze sítě Dentsu Aegis Network získala jako první česká mediální  agentura status certifikovaného partnera pro Google Marketing Platform. Vysoká kritéria pro certifikaci splnil Adexpres u programatického nástroje Display & Video 360 a u nástroje pro reklamu ve vyhledávání Search Ads 360, oba nástroje jsou k dispozici právě na platformě Google Marketing Platform.

„V Adexpresu se vždy snažíme být nejlepší v tom, co děláme. Tato certifikace je toho výsledkem. Jsme rádi, že Google ocenil naše schopnosti a umožnil nám se prezentovat prestižním statutem certifikovaného partnera pro Google Marketing Platform,“ doplnil k novému statusu své agentury zakladatel a ředitel Adexpresu Jan Galgonek.

„Proces certifikace byl dlouhý a náročný. Kromě řady formálních dokumentů jsme museli doložit několik komplexních případových studií použití DV360 i Search Ads 360. Věříme, že nám certifikace otevře dveře u dalších klientů a u těch současných potvrdí, že se rozhodli spolupracovat s tou pravou agenturou,“ uvedl technologický ředitel a šéf programmatického týmu agentury Ondřej Kutiš.

O skupině Dentsu Aegis Network:

Skupina Dentsu Aegis Network jako součást japonské Dentsu Inc. sestává z deseti globálních agentur – Carat, Dentsu, dentsu X, iProspect, Isobar, mcgarrybowen, Merkle, MKTG, Posterscope a Vizeum doplněných o více než 50 lokální specializovaných agentur. Vize Dentsu Aegis Network je inovovat způsoby, jakými klienti budují své značky, a to skrze expertízu a zkušenosti ze světa médií, digitálních technologií a kreativní komunikace. Nabízí širokou škálu specializovaných produktů a služeb na té nejvyšší úrovni. Se sídlem v Londýne Dentsu Aegis Network operuje ve 145 zemích světa a s celkem více než 45 tisíci specialisty. V České republice spadají do portfolia skupiny agentury Adexpres, Bistro Social, Vizeum, Carat, Isobar, iProspect, dentsu X, Amnet, Amplifi a Spectra. www.dentsuaegisnetwork.com

O agentuře Adexpres

Adexpres je strategická digitální mediální agentura, která díky inovativnímu přístupu a moderním technologiím vytváří marketingové strategie a dodává úspěšná řešení pro digitální budoucnost svých klientů. Vizí Adexpresu je objevovat nové cesty pro efektivní komunikaci klientů se svými zákazníky skrze digitální média a provádět klienty a jejich byznys modely digitální transformací. Mezi její klienty patří Sazka, O2, Philips nebo skupina KKCG. www.adexpres.com