Kultovní skupina Korn spojuje na Halloween své síly s World of Tanks Blitz

Populární free-to-play hra a rocková legenda spolupracují v exkluzivním hudebním videu a na zcela novém herním režimu

15. října, 2020 — Wargaming dnes s radostí oznamuje, že ikonická kapela Korn a free-to-play hra World of Tanks Blitz zahajují speciální halloweenskou spolupráci odhalující hudební video k písni „Finally Free“, která je uvedena na nejnovějším studiovém albu Kornu, The Nothing. Exkluzivní video navíc připravuje půdu pro zcela nový halloweenský režim World of Tanks Blitz: Burning Games. Fanoušci kapely a hráči World of Tanks Blitz si nebudou chtít nechat ujít  nový event nazvaný Convergence, která přivádí Korn k široce populární hře, jenž se může pochlubit více než 137 miliony stažení po celém světě. 

Od 16. do 24. října mohou všichni hráči plnit herní výzvy a odkrývat kousky uměleckých děl kapely a další speciální předměty.Tato událost také obsahuje zcela nový režim Burning Games, kde hráči budou bojovat o nadvládu na bojišti, aby si zajistili odměny ve hře. Ve zvratu s halloweenskou tematikou, od začátku bitevních hodin, začne každé vozidlo na bojišti vyčerpávat zdraví jako upír a hráči budou muset svým nepřátelům způsobovat poškození, aby získali zpět své zdraví. Režim Burning Games je k dispozici všem vozidlům úrovně V a vyšší a běží od 16. října do 24. října. 

„Wargaming není ve  žádným nováčkem hudebním prostředí, protože se již na předchozích projektech spojil s Iron Maiden, švédskými metalisty Sabaton a punkrockovou legendou The Offspring,“ uvedl Andrey Ryabovol, produktový ředitel World of Tanks Blitz. „Korn je dokonalým partnerem pro naši halloweenskou akci a nemůžeme se dočkat, až skalní fanoušci a hráči World of Tanks Blitz uvidí a zažijí tuto vzrušující spolupráci.“ 

World of Tanks Blitz se mi opravdu líbí.  Je pravda, že je tam spousta skvělých tanků a můžete jen naskočit a začít střílet, “ řekl Jonathan Davis zpěvák skupiny Korn. Myslím, že mezi rockem a videohrami existuje souvislost, protože videohry jsou intenzivní a rock’n’rollová hudba je také intenzivní. Vypadá to, že vždy šli ruku v ruce. “

Hudební video k filmu „ Finally Free“ vypráví příběh kapitána, zarytého fanouška Korn (a známé postavy ve světě World of Tanks Blitz), který dělá vše, co je v jeho silách, aby se dostal k živému vystoupení Korn na „Burning Games“ . Problémem je posádka lupičů pustin, kteří dělají vše pro to, aby ho drželi od svého cíle. Dostane se včas do první řady show Korn? 

Součástí Halloweenové extravagance bude také 60. etapa The Way of the Raider. Tankisté budou moci získat kredity, XP zdarma, dny prémiového účtu, několik kamufláží, vlastní profil hráče a dvě nová post-apokalyptická vozidla: Viera Spiku a VII. Úroveň Annihilator. Oba tanky jsou uvedeny v novém videu od Korn. Všichni tankisté, kteří absolvují všech 60 etap, budou moci dostat do rukou jedinečné animované kamufláže „Radioactive Glow“. 

The Way of the Raider probíhá od 16. října do 31. října a je k dispozici všem vozidlům úrovně V a vyšší. A konečně, od 24. října do 31. října se vrátí Mad Games . Herní režim, který je oblíbený u všech fanoušků, dává tankistům jedinečné schopnosti, jaké si obyčejné tanky mohou jen přát.

Více o novince skupiny Korn,  The Nothing, tady.

Pro více informací navštivte wotblitz.com

###

World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz je multiplatformní, týmová akční hra MMO zaměřená na divoké tankové bitvy. Tato hra, která je k dispozici pro iOS, macOS, Android, Windows 10, Steam a Nintendo Switch, umožňuje hráčům ovládat přes 370 legendárních obrněných vozidel a může se pochlubit více než 137 miliony stažení po celém světě.World of Tanks Blitz je zábavný a bezstarostný přístup k žánru, který ohýbá pravidla reality a vytváří poutavý boj v tankovém boji. Kombinace hluboké mechaniky a realistických fyzických modelů v autentickém i alternativním historickém prostředí vytváří plynulé hraní a taktickou rozmanitost.

Oficiální web: wotblitz.com 

Korn

Od svého založení KORN prodali po celém světě 40 milionů alb, shromáždili dvě ceny GRAMMY, procestovali několikrát celý světa a dosáhli rekordů, které pravděpodobně nikdy nebudou překonány. Zpěvák Jonathan Davis, kytaristé James „Munky“ Shaffer a Brian „Head“ Welch, basista Reginald „Fieldy“ Arvizu a bubeník Ray Luzier nadále posouvají hranice rockových, alternativních a metalových žánrů, přičemž zůstávají pilířem vlivu pro legie fanoušků a generace umělců po celém světě. 

www.kornofficial.com