Přivítejte moto G9 power: neuvěřitelná výdrž baterie, fotoaparát a displej

Poskytne vám to nejdůležitější a přinese funkce příští generace za méně

Společnost Motorola využila dlouholeté odborné znalosti v oblasti střední třídy telefonů při vytváření nového výkonného zařízení, které v této třídě vyniká a poskytne více toho, co potřebujete, za méně. Pokud chcete mít největší baterii, jaká kdy byla v telefonu Motorola zabudovaná, a která vydrží bez nabíjení několik dní1, špičkový fotoaparát a displej, dostanete to. Představujeme moto G9 power, nové výkonné zařízení řady moto g, které poskytuje funkce příští generace, díky kterým se můžete podělit o svůj jedinečný příběh a věnovat se svým zálibám, aniž byste přišli o další působivé technologie fotoaparátu, výkonu a displeje.

chcete energii na celé dny. ať se líbí. představujeme moto G9 power.

moto G9 power se může pochlubit výkonným fotoaparátem a displejem, po kterém zákazníci touží, spolu s až 60 hodinovou výdrží1 největší baterie, jaká kdy byla v telefonu Motorola zabudovaná.

Působivá 6000 mAh baterie vám umožní zažít neuvěřitelnou svobodu fungovat více dní na jedno nabití1 bez nutnosti nošení power banky nebo nabíječky všude, kam jdete. Díky moto G9 power můžete zůstat déle dostupnými pro videohovory, sledovat více relací a bezstarostně cestovat bez obav z nabíjení.

Jde o první verzi „power“ v rámci řady moto g, kde byl přidán 64 MPx snímač s vysokým rozlišením, který poskytuje výjimečnou čistotu a přesnost barev8. Technologie Quad Pixel zajišťuje, že každá fotografie bude ostrá a jasná bez ohledu na nastavení díky 4násobně vyšší citlivosti na světlo. Se senzorem hloubky ostrosti uděláte z každodenních fotografií profesionálně vypadající portréty a zachytíte drobné detaily za pomoci speciálního fotoaparátu Macro Vision, který vás dostane 4x blíže k objektu. Ať už jde o členité detaily květin nebo vnitřní mechanismus hodinek, k objektu se přiblížíte až do vzdálenosti 2,5 cm. Selfie kamera s rozlišením 16 MPx a technologií Quad Pixel3 je zárukou, že vaše selfie budou vždy vhodné na Instagram.

Váš oblíbený obsah bude vypadat lépe než kdykoliv předtím na obrovském 6,8-palcovém displeji Max Vision HD+, nabízející pohlcující zážitek bez ohledu na to, co právě sledujete. Ať už jste v kontaktu s blízkými nebo snímáte fotografie pomocí vysoce výkonného kamerového systému, užijete si výkon bez zpoždění s platformou Snapdragon mobile™. Díky 4 GB RAM paměti a 128 GB vestavěnému úložišti6 máte prostor a výkon na multitasking pro snadné přepínání mezi všemi oblíbenými filmy, skladbami, aplikacemi a hrami.

ještě užitečnější inovace

Motorola se zaměřuje na zahrnutí hardwarových a softwarových funkcí, díky nimž bude trávení vašeho času s telefonem ještě lehčí a příjemnější. Najdete zde propracovanou aplikaci Fotoaparát, díky níž jsou vaše nejpoužívanější funkce fotoaparátu snadno dostupné v dolní části obrazovky, což vám usnadní intuitivnější snímání těch nejlepších fotografií. Pomozte svým videím ještě více zazářit pomocí nových funkcí, jakou je Zvýrazněná barva videa umožňující zachovat konkrétní barvy v obraze a všechno ostatní změnit na černobílou.

Dedikované tlačítko Google Asistent na boční straně každého zařízení vám pomůže rychle najít odpovědi a řešit věci pouze pomocí hlasu. Můžete se spolehnout, že Motorola bude i nadále poskytovat tu nejčistší verzi operačního systému Android. Zapomeňte na neohrabané softwarové skiny a duplikované verze aplikací. O dostupném Android™ 10 s jistotou víme, že ho zákazníci milují.

moto G9 power je vybaven funkcí Moje uživatelské prostředí, která obsahuje všechny vynikající Moto Experiences, které zákazníci již mohli poznat a které si oblíbili, jakož i množství nových přizpůsobitelných funkcí. Díky nim můžete hudbu, videa i hry posunout na vyšší úroveň pomocí vlastních nastavení a pokročilých ovládacích prvků. Dokonce si můžete vytvořit vlastní motivy zařízení výběrem z nejrůznějších typů písma, barev a tvarů ikon. S nimi bude váš telefon skutečně jedinečný.

S novým smartphonem řady moto g získáte ještě větší výbavu ke sdílení nápadů a na rozšíření vlastních možností. moto G9 power: Chceš to. Dostaneš to.

DOSTUPNOST

moto g9 power bude v České republice k dispozici začátkem prosince za zaváděcí cenu 5,499 Kč.

Úplné informace o cenách a technické údaje naleznete na webové stránce . Fotografie najdete zde (Při stahování obrázků nebo videí souhlasíte s našimi licenčními podmínkami).

1 Všechna tvrzení o výdrži baterie jsou přibližné a založené na průměrném uživateli testováním v kombinovaném profilu používání (který zahrnuje použití i pohotovostní režim) v optimálních podmínkách sítě. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobů používání.

2 Založené na síťovém připojení sítě 5G při 6 GHz, které poskytuje průměrnému uživateli rychlost stahování 125-360 Mb / s. 5G rychlost dostupná s 5G servisním plánem a 5G pokrytím sítě (k dispozici v některých oblastech v roce 2020, rozšiřování později). Podrobnosti naleznete u svého operátora.

3 48 MPx snímač kombinuje čtyři pixely do jednoho velkého čtyřnásobného a vytváří tak fotografii s 12 MPx rozlišením.

4 16 MPx snímač kombinuje čtyři pixely do jednoho velkého čtyřnásobného a vytváří tak fotografii s 4 MPx rozlišením.

5 Baterie musí být zcela vybitá; rychlost nabíjení se s postupujícím nabíjením zpomaluje. Nabíječka se na některých trzích prodává samostatně. Veškeré údaje o výdrži baterie jsou přibližné a založené na průměrném uživateli v rámci profilu smíšeného použití (který zahrnuje používání i pohotovostní čas) za optimálních síťových podmínek. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a od způsobů používání.

6 Dostupné úložiště uživatele je menší kvůli předinstalovanému softwaru a může se z důvodu aktualizací softwaru změnit bez předchozího upozornění.

7 Podporuje paměť o velikosti až 1 TB pomocí karty microSD, karty microSD se prodávají samostatně. Obsah s omezeními DRM nemusí být možné přesunout na kartu.

8 64 MPx snímač kombinuje čtyři pixely do jednoho velkého čtyřnásobného pixelu pro efektivní rozlišení a vytváří tak fotografii s 16 MPx rozlišením.