Up Česká republika spouští exkluzivní slevy pro uživatele stravenek a volnočasových benefitů a redesign digitální platformy Můj Up

Společnost Up Česká republika, přední dodavatel benefitů pro tuzemské firmy, zásadně inovuje digitální platformu a mobilní aplikaci „Můj Up“ pro uživatele stravenkové karty eStravenka a volnočasové karty eBenefity. Díky spolupráci s největším cashbackovým portálem v ČR PlnáPeněženka.cz nabídne uživatelům svých produktů exkluzivní slevy v internetových obchodech. Vedle toho prošel Můj Up kompletním redesignem a byl zpřístupněn i pro uživatele papírových stravenek a volnočasových poukázek.       

Digitální platforma Můj Up začala sloužit zaměstnancům firem ke správě účtu vázaného na kartu eStravenka nebo eBenefity zhruba před rokem a půl. Nyní společnost Up Česká republika přistoupila
k jejímu inovování, a to hned v několika směrech. „Cílem novinek je především vylepšit Můj Up pro koncové uživatele nejen karetních produktů, ale také papírových poukázek, tedy stravenek a volnočasových benefitů. Jednak na ně čeká nové moderní a příjemné uživatelské prostředí a zároveň exkluzivní slevy,“ popisuje Stéphane Nicoletti, generální ředitel společnosti Up Česká republika.        

Stravenky, benefity a Up Plná peněženka

Klíčovou novinkou aktualizované verze platformy Můj Up jsou exkluzivní slevy, které přináší nové partnerství s největším tuzemským cashbackovým portálem PlnáPeněženka.cz. „Uživatelé platformy Můj Up mohou od začátku listopadu využívat exkluzivní slevové kupony pro nákup v internetových obchodech různého zaměření a v druhé polovině listopadu k nim přibydou také VIP výhody ve formě cashbacku,“ říká marketingový ředitel PlnáPeněženka.cz Josef Drobílek a dodává: „Nabídka slev a akčních nabídek se bude v čase měnit a některé budou exkluzivně k dispozici pouze pro uživatele platformy Můj Up.“  

Slevy a akční nabídky budou nově zpřístupněny nejen uživatelům karet eStravenka a eBenefity, ale také početné skupině zaměstnanců firem, kteří využívají papírové stravenky, volnočasové poukázky Unišek+ a další papírové poukázky od společnosti Up ČR. K registraci do platformy Můj Up jim bude stačit zadání čárové kódu papírové stravenky nebo poukázky. Na registrační web www.mujup.cz/mojeslevy je pak dovede i QR kód, který uživatelé nově naleznou právě na zmíněných papírových stravenkách a poukázkách.

Každý jedenáctý oběd zdarma

Spolupráce s portálem PlnáPeněženka.cz není první iniciativou společnosti Up Česká republika, kterou se snaží odměnit a motivovat koncové uživatele. Již v květnu spustila firma slevový program Up Club, do něhož je zapojeno přes 10 000 restauračních zařízení, které akceptují platbu eStravenkou. V něm odměňuje hosty za útraty zaplacené v restauracích eStravenkou. Ke konci října 2020 již Up ČR takto „rozdal“ více než 13 000 obědů.

Rekordně rychlý redesign a osvědčené funkce

Vedle slev a otevření platformy Můj Up i pro uživatele papírových produktů prošlo radikální proměnou
i celé uživatelské prostředí, a to jak v mobilní aplikaci Můj Up, tak i v desktopové verzi platformy. Kompletní redesign, který přinesl řadu nových vizuálních prvků pro ještě intuitivnější a uživatelsky komfortní prostředí, byl realizován v rekordním čase za 2,5 měsíce. 

Můj Up si kromě těchto novinek zachovává i všechny osvědčené funkce. Zaměstnanci i zaměstnavatelé v něm mohou spravovat svůj účet vázaný na karty eStravenka a eBenefity. Na webu i v mobilní aplikaci zaměstnanci najdou informace o aktuálním zůstatku, přehled plateb i vyhledávač provozoven. 

Up Česká republika s.r.o., která zahájila své působení na českém trhu v roce 1995 pod názvem
Le Chèque Déjeuner, je součástí mezinárodní skupiny Up, která dnes působí v 29 zemích celého světa. Up Česká republika se specializuje na zaměstnanecké benefity, ale nabízí rovněž inovativní řešení v oblasti marketingu a strategického rozvoje firem. Schopnost analyzovat aktuální situaci klientů a navrhovat a uvádět do praxe efektivní benefitní systémy a věrnostní programy, řadí společnost Up Česká republika k lídrům trhu určujícím trend v této oblasti. Více informací o společnosti na www.upcz.cz.