PPC Bee posílila Kristýna Šlajsová na pozici Team Growth Specialist

Do společnosti PPC Bee, která se věnuje automatizaci online marketingových aktivit, nastoupila Kristýna Šlajsová. Kristýna v PPC Bee zastává funkci Team Growth Specialist, v rámci níž pečuje o well-being a týmovou spolupráci svých kolegů. Náplní její práce je za pomoci psychologických poznatků a koučovacích dovedností rozvíjet tým PPC Bee po všech lidských i pracovních stránkách.

Kristýna Šlajsová vystudovala psychologii a do PPC Bee vstoupila s bohatými zkušenostmi získanými mimo jiné v předchozích zaměstnáních, například ve vědeckém pracovišti tělesné výchovy a sportu, kde se podílela na individuálním psychologickém rozvoji sportovců. Své znalosti z oboru psychologie a neurovědy využila také v rámci vědecké a výzkumné činnosti u různých útvarů armády. Do PPC Bee ale přináší i bohaté zkušenosti z korporátního prostředí, ve kterém pracovala s lidmi z lokálních i mezinárodních týmů. 

“Funkce psychologa ve firmě je pro naše fungování bezpochyby velmi přínosná. A proto jsme rádi, že se můžeme řadit mezi vybrané společnosti, které svým zaměstnancům mohou benefit firemního psychologa poskytnout a že se tímto člověkem stává právě Kristýna Šlajsová. Věříme, že Kristýna přispěje k osobnímu i pracovnímu rozvoji členů našeho týmu a upevnění firemní kultury,” říká Hana Habermannová, COO PPC Bee.

O PPC Bee

PPC Bee je česká jednička v oblasti automatizace online marketingových aktivit, která vyvinula a provozuje technologicky vyspělou aplikaci PPC Bee. Ta umožňuje uživatelům díky vysoce inteligentním automatizačním funkcím dosahovat zásadně lepších výsledků ve vyhledávacích i obsahových kampaních v platformách jako Google Ads, Sklik, Microsoft Advertising a nově i Facebook. PPC Bee umožňuje správcům reklam výrazně redukovat čas, šetřit marketingové rozpočty a dosahovat vyšších tržeb a lepší návratnosti investic (ROI).

Mezi klienty PPC Bee patří nejen přední české a slovenské digitální agentury jako Acomware, Kofein, Besteto, ui42, ale také největší zadavatelé reklamy z oblasti e-commerce jako Alza, Mall Group, Heureka, NOTINO nebo CZC. Těmto a dalším klientům PPC Bee automatizuje online reklamy ve 45 zemích po celém světě.