PPC Bee posílila kapacitu svého Growth týmu

V Praze, 26. 8. 2021 – Společnost PPC Bee, která se věnuje automatizaci a optimalizaci online reklamních aktivit, výrazně posílila svůj Growth tým. Tým Petry Pacákové nově doplnili Ondřej Lebl, Daniel Zinner, Lukáš Havel a čerstvě Jan Jíra. Growth tým PPC Bee zajišťuje obchodní, marketingové a PR aktivity společnosti. 

Obchodní část Growth týmu zaznamenala dvě posily, a to Ondřeje Lebla a Daniela Zinnera. Lebl v PPC Bee zastává pozici Account managera, a denně tak věnuje veškerou péči stávajícím i novým klientům. Předchozí pracovní zkušenosti Lebl získal v retailu a na pozici Key Account managera ve společnosti Cetin. Nově vzniklou pozici Business Development managera obsadil Daniel Zinner. Zinner do PPC Bee přechází z Avastu, kde působil jako Marketing, Sales and Growth Manager. V PPC Bee bude Zinner klíčovou postavou pro probíhající expanzi na DACH region. Zahraniční expanze je jednou z hlavních priorit PPC Bee na následující období, a proto je pro celou společnost klíčový právě důraz na efektivnější lokalizaci, již má Daniel Zinner na starosti.  

Změnu zaznamenal také zákaznický servis, kde Marii Majerovou střídá na pozici Client support Specialist Lukáš Havel. V minulosti působil Havel jako manažer prodeje, kde získal potřebné prozákaznické zkušenosti, které může nyní v PPC Bee zužitkovat. 

Koordinaci nově posíleného Growth týmu přebírá z pozice Project managera Jan Jíra, který v minulosti působil na vedoucích pozicích ve společnostech jako epojisteni.cz, epoptavka.cz nebo Ofertis s.r.o. Jíra má v PPC Bee na starosti nastavení interních strategií a procesů pro efektivní fungování Growth týmu.

Growth tým PPC Bee byl delší dobu kapacitně poddimenzovaný. Jsem moc ráda, že se nám nyní podařilo dát dohromady tým profesionálů, díky kterému můžeme naše stávající aktivity posunout ještě dál,” říká Chief Growth Officer Petra Pacáková.