Tech Data spouští službu VIP Marketplace umožňující automatické obnovování licencí k softwaru Adobe v České republice

Jednodušší obnovování licencí přes portál StreamOne Cloud Marketplace

Praha – 28. května 2021 – Společnost Tech Data  oznámila spuštění služby VIP Marketplace, která prostřednictvím portálu StreamOne Cloud Marketplace umožňuje automatické obnovování licencí k softwarovým produktům Adobe – včetně Creative Cloud a Acrobat DC. Díky této nové iniciativě nyní zákazníci mohou obnovovat stávající licence a přidávat nová předplatná pomocí jednoduššího procesu online správy účtu, který zahrnuje objednávání, zřizování, fakturaci i obnovení. 

Zásluhou tohoto kroku partneři zkrátí čas vynakládaný na činnosti související s obnovováním licencí k jejich softwaru Adobe. Rovněž jim pomůže udržet si zákazníky, protože ti již nebudou muset neustále myslet na to, kdy jim končí předplatné, aby si ho stihli včas obnovit. Automatické obnovení bude k dispozici spolu s tradičními možnostmi licencování, přičemž cenové modely a produktové varianty zůstanou beze změny. Jednodušší proces obnovování licencí mohou nyní využívat partneři společnosti Tech Data v České republice a na nasazení na Slovensku se pracuje. O spuštění budou zákazníci včas informováni.

„Tento nový model automatického obnovování licencí představuje pro nás a naše distribuční partnery důležitou novou funkci, která je dostupná prostřednictvím cloudové platformy StreamOne. Partnerům významným způsobem usnadňuje správu řešení Adobe, protože díky ní nemusejí používat několik systémů či procesů. Budou tak moci věnovat více času urychlování obchodního růstu a rozšiřování služeb nabízených zákazníkům,“ řekl Denis Fouquet, viceprezident pro softwarová a cloudová řešení společnosti Tech Data v Evropě, uvedl.

„Ve společnosti Adobe je naším cílem spolupracovat s obchodními partnery tak, abychom podpořili jednoduchost, inovativnost a flexibilitu. Prostřednictvím služby VIP Marketplace nejenže můžeme našim zákazníkům a partnerům poskytovat nová řešení, ale především jsme schopni usnadnit jim práci. Společnost Tech Data, která je klíčovým evropským distributorem, uzavřela partnerství se společností Adobe s cílem spustit službu VIP Marketplace. Do budoucna se těšíme na další rozvoj společného podnikání,“ řekla Claire Darley, viceprezidentka společnosti Adobe v regionu EMEA.

„Vnímáme přínos Adobe Marketplace pro naše partnery v dvou rovinách. První je zjednodušení a zautomatizování životního cyklu správy licencí Adobe a tou druhou je, že otevírá dveře dalším partnerům, kteří se doposud produktům a řešením Adobe nevěnovali. Ti teď mohou využít svých zkušeností s jinými cloudovými nabídkami společnosti Tech Data, třeba CSP od Microsoftu, a nabízet svým zákazníkům i Adobe. Rozšíří tak své portfolio a pro správu VIP Marketplace budou využívat jim již známý a osvědčený portál StreamOne Cloud Marketplace,“ dodal Martin Madár, regionální ředitel pro oblast softwaru ve společnosti Tech Data.

O společnosti Tech Data
Společnost Tech Data spojuje svět pomocí technologií. Nabízíme nejen komplexní portfolio produktů, služeb a řešení, ale také vysoce specializované dovednosti a odborné znalosti v oblasti technologií nové generace. To našim distribučním partnerům umožňuje uvádět na trh produkty a řešení, které svět potřebuje k tomu, aby se mohl spojit, růst a prosperovat. Společnost Tech Data se nachází na 88. příčce žebříčku Fortune 500® a celých 11 let v řadě si od magazínu Fortune vysloužila titul jedné z nejobdivovanějších společností na světě. Chcete se dozvědět více? Pak navštivte naše webové stránky www.techdata.com nebo nás sledujte na sociálních sítích Twitter, LinkedIn, Facebook a Instagram.